نمناک سرگرمیفال فال روز جمعه 8 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
برای آگاهی از برخی وقایع مهم و جالب پیش روی خود در روز جمعه 8 آبان 1394 فال روزانه سایت نمناک را مطالعه می کنید.
تاریخ انتشار : 8 آبان 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 8 آبان 1394

- فال روزانه در روز 8 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

امروز ایده های جدیدی به ذهن شما می رسد سریع تر از اینکه بتوانید آنها را عملی کنید! این به خاطر این است که شما کانال ارتباطی قوی با ذهن نیمه هوشیار خود دارید. با وجود اینکه این وضعیت خیلی خوب به نظر می رسد اما می تواند مشکلاتی را نیز بهمراه داشته باشد؛ چرا که شما نیازدارید در محل کارتان روی وظایف خاصی تمرکز داشته باشید. معمولا رسیدگی به جزییات بهترین استعدادهای شما نیستند و اخیرا نیز سخت تر کنترل می شوند. بهترین کاری که می توانید را انجام دهید و کارهای نیمه تمام خود را فردا به پایان برسانید چرا که فردا بهتر می توانید تمرکز کنید.
 

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 8 آبان 1394

- فال روزانه در روز 8 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 اگرچه شما می توانید فکرتان را روی جزئیات متمرکز کنید، ولی فعلاً بگذارید که از شما دور باشند. عشق خالصانه شما تاحدودی می تواند برای اینکه هرچیزی در مسیر درست خود قرار بگیرد کافی باشد. به مشکلات فکر نکنید حتی اگر موقتاً به انکار کردن آنها مبادرت می ورزید. هر مسأله بحرانی که به وجود بیاید شما می توانید با آن روبرو شوید، و اگر بحرانی نباشد دست کم روز خوب شما را خراب نخواهد کرد.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 8 آبان 1394

- فال روزانه در روز 8 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

مجاورت ناراحت کننده بین حقیقت و خیال می تواند برای شما کمی نگرانی به وجود آورد. یک صدای درونی به شما می گوید که تصمیمات مهمی را بگیرید که هدفهای شخصیتان را در آینده تحقق ببخشد. اما صدای دیگر شما را تشویق می کند در حالیکه وظایف مهم مربوط به آینده تان را فراموش کرده اید، آزاد بوده و از زندگی لذت ببرید. نباید یکی از این دو را انتخاب کنید؛ بلکه باید برای حد میانه آنها تلاش کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 8 آبان 1394

- فال روزانه در روز 8 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

امروز آرزوهای غیر شخصی شما که با آرزوهای افراد دیگر تفاوت دارد باعث می شود همکاری بین شما و آنها قطع بشود. این موضوع باعث ناامیدی شما می شود، چرا که شما به یک نفر که شاید دوست صمیمی تان یا یکی از همکارانتان باشد خیلی وابسته شده بودید. اما شما نمی خواهید روش خود را هم تغییر دهید. با همه این احوال اگر می بینید که نمی توانید به تنهایی از پس کارهایتان بر بیایید دوباره به دوستانتان ملحق شوید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 8 آبان 1394

- فال روزانه در روز 8 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

ممکن است امروز سیاست های مختلفی را کشف کنید اما به نظر می رسد هیچ چیز از بهم ریختگی کارهای روزانه تان جلوگیری نمی کند. خوشبختانه شما آماده تجربه مسائل جدیدی هستید اما با این حال آماده تجربه همه آنها با هم نیستید. سعی کنید به فهرست برنامه هایتان فکرکنید. این کارمی تواند ناامیدی و آشفتگی روحی شما را پایان بخشد. بنابراین فقط به خاطر اینکه از تغییر و تحول می ترسید به راه و روش های قدیمی اکتفا نکنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 8 آبان 1394

- فال روزانه در روز 8 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

امروز شما حتما باید در محل کارتان در برنامه ها و خواسته های خود تغییراتی بدهید، این تغییرات می تواند در زمینه شرایطی باشد که مرز بین موفقیت و شکست شما را تعیین می کنند. گویا یک نفر عمدا و با هدف و برنامه در برنامه ریزی های شما دخالت می کند، اما این دخالت کردن همه جانبه و در همه کارها نیست. فقط نباید فراموش کنید، که مشکلات کوچکی که هم اکنون با آنها روبرو شده اید بازتاب مشکلات بزرگتری هستند که بعداً پیش رو خواهید داشت.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 8 آبان 1394

- فال روزانه در روز 8 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

اعتماد کردن به احساسات درونی تان کار خیلی خوبی است، ولی وقتی که یک نفر دچار دردسر می شود، این اعتماد می تواند کمی گمراه کننده باشد. شما می خواهید به آن شخص نشان بدهید که واقعاً نگران او هستید، اما تردید دارید. تردید شما به خاطر این است که اگر یک بار احساسات خود را نشان بدهید، از این به بعد دیگران توقعات خیلی زیادی از شما خواهند داشت. ولی باید ریسک کرده و این کار را بکنید. درستکار بودن نسبت به فریب دادن دیگران نتایج خیلی بهتری برایتان به ارمغان می آورد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 8 آبان 1394

- فال روزانه در روز 8 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

 شما واقعاً نمی خواهید بین زندگی حرفه ای و شخصی یکی را برگزینید و فکر می کنید این اصلاً منصفانه نیست. اما نقش شما در محیط کار می تواند بر زندگی خصوصی تان هم تأثیر بگذارد و اکنون شما نمی توانید جلوی این روند را بگیرید. مادامی که شما نظریه در حال زندگی کردن را رد نمی کنید، خیلی خوب است که در مورد آینده نیز خوش بین باشید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 8 آبان 1394

- فال روزانه در روز 8 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

امروز برایتان سخت است که خط و خطوطی که برای برنامه ریزی درباره آینده لازم دارید را رسم کنید. شما ایده های بزرگی درباره آنچه که می خواهید انجام دهید دارید  که باعث می شود کنترل اشتیاق و شور و شوق خود را از دست بدهید. با وجود اینکه همه چیز خوب به نظر می رسد، اما مشکل از اینجا ناشی می شود که شما درمی یابید که ممکن است اهداف خود را از دست بدهید. اگر بخواهید خود را مجبور به کاری کنید، این کار نمی تواند شما را موفق کند، شاید بهتر باشد که آسوده باشید و استراحت کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 8 آبان 1394

- فال روزانه در روز 8 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

 شما قصد دارید آشفتگی های خود را کاهش دهید، بنابراین می توانید به طور کامل بر روی چیزهایی که نیاز دارید و می خواهید امروز اتفاق بیفتد تمرکز کنید. اما وقتی حس کنکاوی شما تحریک شود، موضوع پیچده تر می شود. برایتان سخت است که اطلاعاتی را که در اطرافتان وجود دارد را نادیده بگیرید، برای اینکه بخشی از آنها بسیار مهم هستند. از طرف دیگر اطلاعات بیشتر داشتن احتمالاً باعث می شود که طرز فکرتان تغییر کند. الان شما خودتان می دانید که چه کاری باید انجام دهید، پس همان کار را انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 8 آبان 1394

- فال روزانه در روز 8 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

شما ممکن است از تعهداتی که به دیگران دارید خسته شده و از اینکه راه فراری نداشته و نمی توانید برای تفریح و گردش برنامه ریزی کنید خسته و عصبانی باشید. حتی اگر فکرمی کنید که این رنجش و عصبانیت شما تمام امروز طول بکشد، اما اگر بخواهید زیاده از حد به این افکار منفی خود توجه کنید فقط انرژی تان را هدر داده اید. مطمئن باشید اگر کارهایتان را امروز به خوبی انجام دهید، می توانید تعطیلات آخر هفته را در آرامش به سر برده و کمی تفریح کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 8 آبان 1394

- فال روزانه در روز 8 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

امروز حتی اگر شما در حال تفریح باشید، اما کسی هست که می خواهد زیر پای شما را خالی کرده و شما را از خیالات زیبا و حالت سرزنده ای که دارید بیرون بیاورد. ممکن است از دست کسی که بخواهد مسئولیت های شما را به شما یادآوری کند عصبانی شوید، اما این مثالی است که نباید کسی را که پیغام بدی برای شما می آورد را بکشید. فرار از واقعیت ایده جالبی به نظر نمی رسد، بلکه حقیقت می تواند بهترین دوست شما باشد.

فال روز جمعه 8 آبان 1394

فال روز جمعه 8 آبان 1394
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 16
این مطلب مفید بود ؟ 12 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف