نمناک سرگرمیفال فال روز یکشنبه 8 آذر 1394
فال ، فال روزانه
با خواندن فال روزانه سایت نمناک شما از وقایع مهم پیش رویتان در روز یکشنبه 8 آذر ماه 1394 قبل از وقوع آشنا خواهید شد.
تاریخ انتشار : 8 آذر 1394
بازدید : 6,457 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 8 آذر 1394

- فال روزانه در روز 8 آذر 1394 برای متولدین فروردین ماه

امروز ماه به نشانه تان بازگشته است و با ژوپیتر خوش بین و بهرام واقع گرا هماهنگ می شود. باوجود اینکه شما نکات اساسی و دقیقی را از دست داده اید، ولی بدون اینکه تمام جزئیات را بدانید می توانید موفق شوید. الان مهم ترین کار برایتان این است به غریزه و حس خود اطمینان کنید، چراکه افراد دیگر ممکن است نتوانند راه درست را بهتان نشان دهند. پس ایمان داشته باشید و شانس خود را امتحان کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 8 آذر 1394

- فال روزانه در روز 8 آذر 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما امروز حتی اگر کارهای زیادی برای انجام دادن داشته باشید، ولی باز هم برای تفریح کردن کاملاً آمادگی دارید. متاسفانه شما نمی توانید تعطیلات آخر هفته مورد پسندتان را داشته باشید. اما این سخن بدین معنی نیست که برای لذت بردن مجبورید منتظر بمانید. به جای اینکه فکر کنید اتفاق خاصی رخ می دهد که شما از آن مسرور خواهید شد، سعی کنید روی کارهایی که باید انجام بدهید تمرکز کنید و با رضایت خاطر و لذت آنها را انجام دهید. حضور داشتن درزمان حال آگاهانه ترین انتخاب برای رسیدن به سعادت و خوشبختی است.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 8 آذر 1394

- فال روزانه در روز 8 آذر 1394 برای متولدین خرداد ماه

 امروز شما به راحتی می توانید زیبایی های دنیای بچه ها را ببینید-- به خاطر اینکه شما می توانید کودک درون خودتان را هم ببینید. حتی اگر امروز مجبورید کار کنید، در زمان حال بودن را تجربه کنید و لذت ببرید. اگر در اطراف شما افراد جوان زیادی وجود دارند، شادی طبیعی آنها نیاز شما به شاد بودن و تفریح کردن را ارضا خواهد کرد و شما را راضی نگه خواهد داشت.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 8 آذر 1394

- فال روزانه در روز 8 آذر 1394 برای متولدین تیر ماه

در روزهای قبل و یا در گذشته، شما شخصی بودید که از مسائل زندگی لذتی نمی بردید، اما در این روزها به خاطر ورود شخص یا صحبت هایی که شنیده اید شما را بسیار منقلب کرده است و بر خلاف گذشته به  این فکر می کنید که زندگی می تواند برای شما نیز زیبا باشد. اما زیاد در این تفکرات خود را غوطه ور نسازید زیرا شادی نیز همانند غم پایدار نمی باشد پس شادی مطلق را نبینید زیرا ممکن است هر لحطه این شادی از شما رخت ببندد.
 

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 8 آذر 1394

- فال روزانه در روز 8 آذر 1394 برای متولدین مرداد ماه

امروز باید هنگام صحبت کردن در جمع خیلی حواستان را جمع کنید، چون امکان دارد یکی از دوستان صمیمی تان منظورتان را اشتباه متوجه بشود. اگرچه شما منظور خود را خوب بیان می کنید، ولی قدرت شما در قطع کردن سر و صداها و گفتن حقیقیت ممکن است افراد دیگر را ناراحت کند. همه از شما انتظار دارند که درستکار باشید، اما حالا که موقعیت خوب است و شما هم خودتان را می شناسید پس این را بهشان بگویید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 8 آذر 1394

- فال روزانه در روز 8 آذر 1394 برای متولدین شهریور ماه

شاید امروز تلاش کنید که خودتان رانگه دارید! اما قبل از اینکه به طور کامل ناامید شوید از تنهایی و خلوت خود بیرون خواهید آمد. وقتی که در طول روز امکان گفتگوهای فریبنده بر سر مسائل جذاب با آدم های متفاوت وجود دارد، تمرکز کردن بر روی کار برای انسان تبدیل به چالش می شود. شما باید بهترین کاری که می توانید انجام دهید تا بتوانید ترکیب وسیعی از موضوعات متنوع را در بربگیرید. عجیب تر از همه اینکه وقتی بیشتر در دنیای اطرافتان درگیر می شوید، بهتر از قبل به همه کارهایتان می رسید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 8 آذر 1394

- فال روزانه در روز 8 آذر 1394 برای متولدین مهر ماه

بی ثباتی که این روزها آن را احساس میکنید آنقدر ادامه می یابد که زندگی شما را به چالش خواهد کشید. شما هنوز زیر فشار شدید تغییرات هستید، اما کاملا آماده نیستید. حتی اگر امروز دیگران شما را مجبور می کنند تا مقاصد و اهداف خود را آشکار کنید، اما ایده خوبی نیست که بیش از آنچه که می دانید درست است چیزی بگویید. برای اینکه حس کنجکاوی دیگران را ارضا کرده باشید لازم نیست داستان سرهم کنید. به رویاهایتان توجه کنید و روی آنها متمرکز شوید، به خاطر اینکه آنها هیچ وقت شما را گمراه نمی کنند.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 8 آذر 1394

- فال روزانه در روز 8 آذر 1394 برای متولدین آبان ماه

 شما می خواهید دیدگاه مثبت و خوش بینانه خود را حفظ کنید، اما امروز هیچ چیز به آن اندازه که در ظاهر به نظر می رسد خوب و زیبا نیست. حالا شما باید انرژی بیشتری صرف نشان دادن چهره مثبتی بکنید که پیش از این به خاطرش خودتان را خسته کرده بودید. مطمئنا اگر بتوانید به هر چیزی که مانع از لذت بردنتان شده است پایان دهید، اوضاع بهتر می شود. لازم نیست تظاهر کنید؛ چرا که دیگران شما را همان طوری که هستید قبول دارند.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 8 آذر 1394

- فال روزانه در روز 8 آذر 1394 برای متولدین آذر ماه

برای این که به جایگاه والایی که مد نظرتان است برسید لازم است که مقام و منصبی را که در سابق داشته اید یا در حال حاضر دارید را ترک گفته تا بتواتید به مقاصد جدیدتری برسید، زیرا تا زمانی که در جایگاه قبلی هستید همیشه از این که مبادا این منصب را نیز از دست بدهید به هیچ کاری دست نمی زنید اما زمان آن فرا رسیده است که برای پیشرفت کردن ریسک کنید. البته شما در مسیر مناسبی قرار گرفته اید تنها کاری که باید انجام دهید بدین ترتیب می باشد:اعتماد به نفس، جرات، شهامت داشته باشید تا بتوانید پیروز شوید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 8 آذر 1394

- فال روزانه در روز 8 آذر 1394 برای متولدین دی ماه

 مثل اینکه شما این احساس را پیدا کرده اید که برنامه های قابل حل شما از کنترلتان خارج شده اند. قطعی کردن ملاقاتها شما را مطمئن می کند که هدایت کننده خوبی هستید و حرفهای دیگران را خوب می فهمید. بهتر است که توجه خود را معطوف به این کنید که از سوءتفاهم و سوءتعبیر دیگران جلوگیری کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 8 آذر 1394

- فال روزانه در روز 8 آذر 1394 برای متولدین بهمن ماه

امروز حتی بهترین برنامه ها هم ممکن است به سرانجام نرسند، با نگران شدن به خاطر اتفاقات روی داده انرژی تان را تلف نکنید. درعوض روی چیزی که الان دارید تمرکز کنید. شما ایده ای در سر داشتید که به روشی که شما در نظر داشتید عمل نکرده و ممکن است خطرات و ریسک هایی برای آن وجود داشته باشد. بزرگترین قدرت و توانایی شما انعطاف پذیری تان است، در حالیکه به رویدادهای اخیر واکنش نشان می دهید، شما حتی راه های بهتری را برای رسیدن به اهدافتان پیدا خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 8 آذر 1394

- فال روزانه در روز 8 آذر 1394 برای متولدین اسفند ماه

 اگر شما نخواهید با مردم دیگر مصالحه و سازش داشته باشید، ممکن است رابطه تان با یکی از اعضای خانواده تان در خانه شکر آب بشود. بحث کردن منطقی می تواند مثمر ثمر باشد، بنابراین به جای اینکه دیگران را متقاعد کنید که همه کارهای شما درست است، به دنبال پیدا کردن نقطه های مشترک باشید. یک مذاکره همه جانبه از یک گفتمان یک طرفه مفیدتر است.

فال روز یکشنبه 8 آذر 1394

فال روز یکشنبه 8 آذر 1394
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 14
این مطلب مفید بود ؟ 9 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف