نمناک سرگرمیفال فال روز شنبه 8 اسفند 1394
فال روزانه ، فال
برای آگاهی از وقایع مهم پیش روی خود در روز شنبه 8 اسفند 1394 متناسب با ماه تولد خود فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 8 اسفند 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 8 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 8 اسفند 1394 برای متولدین فروردین ماه

 خوشبختانه، ایده پیک نیک رفتن با خانواده و یا ناهار خوردن با آنها به نظر می رسد که برای شما بسیار مفید باشد. شما قصد دارید موقتاً مشکلات مربوط به کار و همکاران خود را فراموش کنید. و اکنون بیشتر از هر چیز نیاز دارید که بر احساسات و نیازهای شخصی خود متمرکز شوید. فراموش نکنید که شما زمان کافی برای رسیدن به کارهایتان را دارید، بنابراین می توانید زمانی را هم به خود فرجه داده و استراحت کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 8 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 8 اسفند 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما احساس می کنید نیرو یا شخص مافوق الطبیعی مانع از  پیشرفت شما می شود. زیرا به هر سمتی می روید که با در های بسته روبرو می شوید اما این افکار شما در ست نیست، چون اکنون زمان مناسبی برای بازدهی نتیجه تلاش های شما نمی باشد. بهتر است کماکان به تلاش های خود ادامه دهید زیرا پاداشی را که هیچ وقت تصورش را نمی کنید، منتظر شما ست.
 

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 8 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 8 اسفند 1394 برای متولدین خرداد ماه

 ممکن است امروز بتوانید مشکلی را در محل کارتان حل کنید و یا موقعیتی مناسب برای برتری  و موفقیت بوجود بیاورید. همچنین شما می دانید که این بخشی از یک نتیجه بزرگتر است که برای زمانی با شما خواهد بود و برای این مشکل راه حل آسانی وجود ندارد. نتیجه گیری های شما درباره کارتان نگرانی هایی را ایجاد می کنند و دری به روی درگیری شدید عاطفی برای شما باز می کند. زیرکانه ترین سیاست شما الان این است که مشغولیت های خود را کمتر کنید؛ به خاطر اینکه یکباره می بینید که در یک تعارض قرار می گیرید و حتی اگر برنده باشید باعث می شود بازنده شوید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 8 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 8 اسفند 1394 برای متولدین تیر ماه

پروژه هایی را که در فصل زمستان شروع کرده بودید الان باید در حال تکمیل شدن باشند. تقویم عادی را فراموش کن؛ سال شما در حال نزدیک شدن است، پس همان طور که فصل جدید از راه می رسد شما هم باید آماده باشید تا هرکاری را که می خواهید انجام دهید با روشی جدید شروع کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 8 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 8 اسفند 1394 برای متولدین مرداد ماه

 امروز صدایی در درون شما بهتان می گوید که با رفتاری متفاوت خودتان را مطرح کرده و حرف هایتان را بزنید. اگر افراد دیگر بهتان اصرار کردند که برای انجام دادن کارهای مربوط به خود تلاش کنید، بر جذابیت ها و مهر و عاطفه خود تکیه کنید. اگر شما با خودتان صادق بوده و در تمام روز این حالت را حفظ کنید، بعدها هم خیلی راحت تر می توانید در کنار اعضای یک گروه و به خاطر هماهنگی با افراد گروه کنترل اوضاع را درست بگیرید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 8 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 8 اسفند 1394 برای متولدین شهریور ماه

 شما امروز خیلی عجیب شده اید! هرچقدر کمه روز جلو می رود شما کمتر به دنبال تفریح و لذت بردن می روید. امروز شاید ابتدا خیلی فعال و پرانرژی ظاهر شوید، اما بهتر است کمی از فعالیت تان کم کنید، بدین وسیله می توانید بخشی از انرژی تان را برای وقتی که می خواهید تفریح کنید ذخیره نمایید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 8 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 8 اسفند 1394 برای متولدین مهر ماه

با وجود احساس سستی و رخوتی که امروز در شما وجود دارد، می توانید برای کارهای امروزتان خیلی خوب برنامه ریزی کرده و آنها را فهرست بندی کنید. اگرچه این کار محتمالاً زمان زیادی را می طلبد که این زمان صرف تأمل کردن در چگونگی انجام این امور می شود، ولی این کارها شما را مشغول خواهد کرد و شما را با مسئولیتهایی مواجه خواهد کرد که یکی پس از دیگری از راه می رسند. متأسفانه بعد از اینکه این سر و صداها خوابید، شما باز هم باید باید با پرسشهای بدون پاسختان روبرو شوید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 8 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 8 اسفند 1394 برای متولدین آبان ماه

ارتباط های دوستانه ای را که به تازگی آغاز کرده اید، ارتباط های درستی نیستند و به نتیجه ای که شما مد نظر دارید ختم نمی شود. شاید حتی پایان غم انگیزی داشته باشد. طرز درست و صحیح رقتار کردن  در رابطه با هر موضوعی را  سر لوحه خود قرار دهید. تا زمانی که از تصمیمی اطمینان صد در صد پیدا نکرده اید در آن مسیر گام نگذارید زیرا شما فردی هستید که اگر در رابطه با کاری اطلاع حتمی نداشته باشید تا پایان مسیر دچار استرس خواهید بود.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 8 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 8 اسفند 1394 برای متولدین آذر ماه

 امروز دیگران شما را فردی بسیار منفی باف می بینند، در حالیکه خود شما اصلاً همچنین حسی ندارید. دلیلش فقط این است که شما می توانید ضعف و تزلزل را در گفته های آنها ببینید و به خاطر همین از ایده های سطحی و آبکی حمایت نمی کنید. به جای اینکه سعی کنید احساستان را تغیر دهید، فقط شیوه بیانتان را بهتر کنید. مادامی که شما از افراد دیگر عیب جویی نمی کنید می توانید تا حد نیاز جدی باشید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 8 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 8 اسفند 1394 برای متولدین دی ماه

 شما امروز حتی اگر شغلتان هم ایجاب کند، نمی توانید یک جا بنشینید!! حتی اگر راهی برای همکاری کردن با دوستانتان در طول روز پیدا نکردید، باید خستگی و بی حوصلگی را از ذهن خود بیرون کنید؛ چرا که دوستان شما خودشان در فکر آماده کردن شرایط لازم هستند. آنها همچنین می توانند شما را به داشتن ایده های مثبت تشویق کنند، بنابراین به دقت به حرف هایشان توجه کنید

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 8 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 8 اسفند 1394 برای متولدین بهمن ماه

خیلی سخت است که امروز بخواهید توضیح دهید چه منظوری دارید به خاطر اینکه افکار شما در اطراف سرگردان است و شما نمی توانید آنها را تحت فرمان خود داشته باشید. ممکن است سعی کنید که یک ایده ساده را در محل کارتان اجرا کنید تنها برای اینکه به دیگران نشان دهید که آنقدرها که به نظر می رسد ایده های شما ساده و آسان نیست. نیازی نیست که افکار خود را محدود کنید؛ فقط  بر جریانات ذهنی خود مسلط شوید و با آنها گردش کنید مانند یک عقاب که بر فراز یک کوه آتشنشان اوج می گیرد و بعد  از اینکه به زمین بازگشتید به دیگران راجع به این سفر درونی توضیح دهید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 8 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 8 اسفند 1394 برای متولدین اسفند ماه

 موقعیت شما در خانه به نظر می رسد هر روز بهتر می شود یا، شاید، فرصتی برای شما بوجود می آید که زخمی از خانواده را التیام ببخشید، مخصوصا اگر شما اخیرا درگیر یک درگیری عاطفی شده باشید. شما واقعا نیازی به آوردن توجیه برای کاری که باید انجام می داده اید و نداده اید، ندارید. درواقع زمانی ندارید که بتوانید در لحظه حال، کارها را انجام دهید.

فال روز شنبه 8 اسفند 1394

فال روز شنبه 8 اسفند 1394
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 11
این مطلب مفید بود ؟ 5 6
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف