نمناک سرگرمیفال فال روز یکشنبه 8 فروردین 1395
فال ، فال روزانه
برای اطلاع از اتفاقات مهم و جالب پیش روی خود در روز یکشنبه 8 فروردین 1395 فال روزانه بی نظیر و جذاب سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 8 فروردین 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 8 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 8 فروردین 1395 برای متولدین فروردین ماه

 امروز در یازدهیمن خانه شما کسوف رخ داده است و در برنامه کاری شما تغییراتی رخ داده است. برنامه ریزی کردن برای فعالیتهای اجتماعی آینده تان به شما این امکان را می دهد که آرامش بیشتری داشته و شادتر باشید. اما در آخرین لحظه شما تصمیم می گیرید که آزادانه عمل کنید. البته انجام دادن وظایفتان در درجه اول اهمیت قرار دارد، اما وقت گذرانی با دوستان وقتی که بالاخره شروع به کار کردن کردید واقعاً می تواند به شما کمک کند روز پربارتری داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 8 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 8 فروردین 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

 اقرار نظرات پایداری که درباره دوستان تان دارید می تواند واقعا رابطه تان را با همدیگر بهتر کند. پنهان کردن احساسات تان می تواند یک چرخش منفی حتی نسبت به بهترین روابط داشته باشد. زمانی که یک دوستی عمیق با حقیقت پابرجا می ماند، مهم نیست که آن چیست. به عقب برنگردید، بالاخره، نظرات شما به مشکلات پر دردسری که باید از آن عبور کنید اعتنا نمی کند.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 8 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 8 فروردین 1395 برای متولدین خرداد ماه

 امروز حتی اگر از سوی دوستان قابل اطمینان خود تحت فشار قرار گرفتید، زمانی را برای دنبال کردن رویاهای تحقق نیافته تان اختصاص بدهید. اکنون که نپتون و اورانوس متوجه دنیای درون شده اند شما هم می توانید از این فرصت استفاده کرده و سیر و سفری سرگرم کننده به دنیای درون خود داشته باشید. با وجود اینکه لزومی ندارد انگیزه های خود را برای دیگران توضیح دهید، اما در نهایت به دیگران اجازه بدهید که بفهمند شما در خلوت خود چه دورانی را سپری کرده اید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 8 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 8 فروردین 1395 برای متولدین تیر ماه

امروز حتی اگر شما کارهای زیادی برای انجام دادن داشته باشید ولی روز خوشی برای شما خواهد بود. به جای اینکه به فکر فرار کردن از زیر بار مسئولیتهایتان باشید، در حالی که وظایفتان را انجام می دهید فقط سعی کنید که از انجام دادنشان لذت ببرید. فراموش نکنید که سوت زدن در حین کار کردن بهتر از خوابیدن در محل کار است.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 8 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 8 فروردین 1395 برای متولدین مرداد ماه

 قبول کردن مسئولیت های خیلی زیاد ابتدا ممکن است دیگران را تحت تاثیر قرار دهد، اما اگر شما نتوانید کارهایی که شروع کرده اید را تمام کنید همه چیز تغییر خواهد کرد. خوشبختانه شما هم اکنون می توانید وظایف خود را به کارهای کوچکتر تبدیل کرده و به صورت جداگانه روی هر کدام از آنها تمرکز کنید. اگر چه یکسره کار کردن شما را خسته می کند، اما اگر همین الان مرحله به مرحله کارتان را انجام دهید بعداً راحت خواهید بود.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 8 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 8 فروردین 1395 برای متولدین شهریور ماه

شما امروز انقدر از مسائل جزیی خسته شده اید که حاضرید کاملا تسلیم شده و پای خود را از همه چیز کنار بکشید اما نیاز به گفتن نیست که این نوع رفتار واقعیت گریزانه اصلا رفتار مناسبی نیست. شما باید خودتان را ملزم به تهیه کردن یک لیست برای انجام دادن کارهایتان بکنید، اگر مراحلی را که باید بگذرانید به صورت یک فهرست در بیاورید به شما کمک می کند که کارهایتان را اولویت بندی کنید بنابراین کارهای شما زیاد آشفته و بی نظم نخواهد بود.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 8 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 8 فروردین 1395 برای متولدین مهر ماه

ممکن است شما نیاز داشته باشید که از خانه خارج شده و در مورد اتفاقاتی که در داخل خانه افتاده دیدگاه های جدیدی کسب کنید. اگر شما در رابطه ای عاطفی گیج و سردرگم شده اید به جای اینکه فکر کنید در اینده چه اتفاقاتی می افتد برای مدتی از فکر کردن به آینده اجتناب کنید. از بین بردن محدودیتها مشکلات را حل نمی کند اما به شما کمک می کند تا بتوانید اتفاقاتی که در پیرامونتان می افتد را با وضوح بیشتری ببینید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 8 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 8 فروردین 1395 برای متولدین آبان ماه

شما با حجمی از اطلاعات روبرو هستید که برای تان سخت است که بخواهید همه آنها را جمع و جور کنید و سر و سامان دهید. فقط زمانی که فکر می کنید چه باید بکنید، می توانید چیزهای دیگری یاد بگیرید که راه متفاوتی را پیش پایتان بگذارد. تصمیمات لجوجانه نگیرید. به خاطر اینکه مجبور می شوید که به محض اینکه خواستید کارتان را شروع کنید افکارتان را تغییر دهید. بهتر است که کمی این احساس تعهدتان را کنار بگذارید و راهی برای خود باز نگه دارید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 8 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 8 فروردین 1395 برای متولدین آذر ماه

برگشتن به زمان گذشته یکی از رفتارهای جدید شما نیست، اما امروز به اندازه ای شدت پیدا کرده است که شما به یاد نمی آورید پیش از این اینگونه رفتار کرده باشید. خوشبختانه شما می توانید به راحتی احساسات خود را بررسی و در نتیجه مدیریت کنید. اما سعی کنید به سمت منفی بافی نروید. هم اکنون بیشتر به نفعتان است به جای فکر کردن به گذشته بیشتر در زمان حال حضور داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 8 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 8 فروردین 1395 برای متولدین دی ماه

 شما مدام در فکر این موضوع به سر می برید که زندگی تان را متحول کنید، ا گذراندن وقت تان به این تفکرات تنها از یاد بدن و جسم تان غافل شده اید. این که شما به صدای قلب تان گوش می دهید بسیار اثر مثبتی را ایجاد می کند اما به شرط این که قدرت اجرای آنها را داشته باشید تا بتوانید از استراتژی هایی که در سابق از آنها پیروی می کردید دیگر تبعیتی نداشته باشید و استراتژی جدیدی را شروع کنید. شما به انتقادات دیگران نسبت به رفتار و گفتار خود اهمیت می دهید و برای آنها ارزش قائلید بهتر است این کار را ترک کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 8 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 8 فروردین 1395 برای متولدین بهمن ماه

 طلبیدن صداهای خوشایند ایده خوبی به نظر می رسد، اما اگر بخواهید مسیرتان را نادرست انتخاب کنید و پیش بروید خود را در میان اشتباهات خنده داری غرق می کنید. راحت است که فرض کنید که هر چیزی به خودی خود درست می شود، اما این تصور امکان پذیر نمی شود مگر اینکه شما کارتان را بدرستی به انجام برسانید. درباره کاری که قولش را داده بودید تجدیدنظر کنید و درباره کاری که در بخش شما احتیاج چندانی به تلاش ندارد مذاکره کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 8 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 8 فروردین 1395 برای متولدین اسفند ماه

با وجود اینکه اغلب شما آدم حساس و عاطفی هستید اما امروز احساسات شخص دیگری است که یک موقعیت حساس را بوجود می آورد. ممکن است آرزو کنید که کاش دیگران بیشتر مراقب سخن گفتن خود باشند چرا که بعضی از حرف های آنان ممکن است برای تان مضر باشد. در ذهن شما راه های خوب و مناسبی وجود دارد  تا روابط تان را به تعادل همیشگی خود برگرداند. با این حال زمانیکه ظاهر هر چیزی مشخص باشد شما راحت تر می توانید برای مشکلات تان راه حل مناسبی پیدا کنید.

فال روز یکشنبه 8 فروردین 1395

فال روز یکشنبه 8 فروردین 1395
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 18
این مطلب مفید بود ؟ 14 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف