نمناک سرگرمیفال فال روز شنبه 9 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
برای آگاهی از برخی وقایع مهم و جالب پیش روی خود در روز شنبه 9 آبان 1394 فال روزانه سایت نمناک را مطالعه می کنید.
تاریخ انتشار : 9 آبان 1394
بازدید : 6,650 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 9 آبان 1394

- فال روزانه در روز 9 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

ماه جدید آگاه و اجتماعی برج میزان در ششمین خانه شما یعنی خانه خدمات حضور دارد و زندگی شغلی را برای شما راحت تر کرده است. شما می توانید از جذابیت های شخصی خود در کنار آمدن با دیگران بهره بگیرید و این موضوع به نفع شما تمام می شود. در نهایت این اتفاق اهمیت کنار آمدن با رویدادهایی که دور و برتان رخ می دهد را آشکار می کند. شما نتیجه تلاش های مضاعف خود را تا پایان هفته خواهید دید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 9 آبان 1394

- فال روزانه در روز 9 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 اعتراف کردن به اینکه چگونه یک انسان خوب به نفع شما فعالیت می کند ممکن است برایتان کار سختی باشد. خواه دلیل این کار اعتماد به نفس شما باشد خواه به این دلیل باشد که شما در مورد انگیزه های دیگران سئوال می کنید، نادیده گرفتن یک رفاقت یا شور و حرارت احساسی از قبول کردن ارزش ظاهری آن آسان تر است. ترسهایتان را نابود کنید؛ زندگی آنقدر کوتاه است که ارزش این را ندارد قبل از اینکه فرصتی برای پیشرفت داشته باشیم، پشتیبانی و عشق دیگران را رد کنیم.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 9 آبان 1394

- فال روزانه در روز 9 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

 امروز از دیگران انتظار نداشته باشید تمام دستورات شما را اجرا کنند. حتی اگر فکر می کنید اگر دیگران را در پروژه تان درگیر کنید حس خوبی خواهید داشت، بهتر است که خودتان مسئولیت هایتان را به عهده بگیرید. تنهایی کار کردن شاید برای شما شرایط ایده آلی نباشد، اما بهتر از این است که با فرد ناخلفی شراکت کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 9 آبان 1394

- فال روزانه در روز 9 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

شما امروز فکر می کنید که دیگران شما را به سمت مسیری هل می دهند که خودتان انتخابش نکرده اید، اما مقاومت کردن در برابر تلاش های آنها می تواند سبب ایجاد مشکل دیگری شود. باوجود این شما نمی توانید به خاطر به حداقل رساندن مشکلات با هر کسی موافقت کنید، حتی اگر خودتان هم مشکلاتی را ایجاد کنید ولی می خواهید جایگاه خود را داشته باشید. امروز به جزئیات بی اهمیت هم توجه کنید؛ چسبیدن به مفاهیم کلی شاید به نظر خوب باشد، اما موقعیت شما را تضعیف می کند.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 9 آبان 1394

- فال روزانه در روز 9 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

 شما امروز احساس می کنید که پیش آمدهایی که رخ داده است کمی از حیطه کنترلتان خارج است. این سخن بدین منظور نیست که اتفاق بدی افتاده است؛ بلکه شما وقتی کنترل اوضاع از دستتان خارج می شود ناراحت می شوید. ولی امروز اتفاقات زیادی رخ داده که به نفع شما است، بنابراین بهتر است خودتان را به دست سرنوشت سپرده و لذت ببرید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 9 آبان 1394

- فال روزانه در روز 9 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

حتی اگر جدیداً شما تمایل دارید که احساساتان را برای خود نگه دارید، ولی گزینه سکوت کردن همراه با قدرت را برای خود برنگزینید. خوشبختانه دوستان شما و افرادی که دوستتان دارند به واسطه ظاهر شما می توانند حقیقت را بفهمند. حتی اگر نسبت به تصمیم مالی جدیدی که گرفته اید احساس خوبی دارید، ممکن است که هنوز برای آنچه که بعدها اتفاق می افتد آمادگی نداشته باشید. به خاطر  اینکه عقاید عمومی را هم بدانید این قضیه را با یک دوست صادق در میان بگذارید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 9 آبان 1394

- فال روزانه در روز 9 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

 اگر موضوعات اجتماعی مهم تر از کار و خانواده به نظر می رسند، دلیلش این است که شما به عقب برگشته و دوباره اولویت های اخیرتان را ارزیابی می کنید. با وجود اینکه شما بر سر دوراهی قرار گرفته اید، نادیده گرفتن مسئولیتها به خاطر خوشی و لذت آنی کاری خطرناک است. ممکن است که شما به سمت حاشیه بروید، اما به خاطر یک لحظه هیجان انگیز در مقابل زور و اجبار تسلیم نشوید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 9 آبان 1394

- فال روزانه در روز 9 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

 شخصی اخیرا به شما ابراز احساسات کرده، که الان نوبت بحث درباره آن است. درست است که هدف شما سرگرمی نیست، اما شما اگر با سیاست هستید، باید از درگیری پرهیز کنید. به یاد داشته باشید که نمی توانید سرتان را زیر برف پنهان کنید. باید سعی کنید که میان این انکارها و خودداری ها، به دنبال یافتن یک راه حل دوستانه باشید که اگر موفق شدید، یک پیشرفت اساسی برای شما به وجود خواهد آمد.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 9 آبان 1394

- فال روزانه در روز 9 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

 به نظر می رسد تمام افراد نسبت به برنامه های آتی خود نگران هستند، و این آشفتگی دور و بر شما کمی شما را عصبی کرده است .شما درگیر واقعیت ها هستید و این امر وقتی که یک نفر نمی تواند منظورش را به شما بفهماند باعث ناراحتی شما می شود. آرامش داشته باشید؛ وقتی که شما در مورد دیگران قضاوت می کنید، این عمل باید منجر به قضاوت خودشناسانه هم بشود.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 9 آبان 1394

- فال روزانه در روز 9 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

 امروز کارهای بی معنی شما برای خودتان هم مایه تعجب شده است، برای اینکه دیگران به شما اعتماد دارند و می خواهند بهتان تکیه کنند. به جای تفسیر کردن موقعیت های جدید بر اساس اولویت های خود، شما به اندازه کافی عاقل هستید که نگرشها و ایده های خود را از واقعیت جدا کنید. اما دلیل این کارتان فقط این است که شما ظاهر را می بینید و بر اساس آن عمل می کنید و همین موضوع بهتان اجازه نمی دهد که برنامه های افراد دیگر را هم در نظر بگیرید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 9 آبان 1394

- فال روزانه در روز 9 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

وقتی که شما می خواهید نظر خود را با رفتاری احساسی ابراز کرده و وقتی واضح و روشن احساسات قلبی خود را بیان می کنید، زندگی تان نیز وارد مرحله جالب تر و جذاب تری می شود. حتی اگر پیدا کردن آنچه که در عشق می جویید سخت است، ولی هم اکنون شما بیشتر دوست دارید بدون ترس و واهمه خودتان را به این جریان بسارید. اگرچه احساس امنیت و آسایش کردن در کنار دیگران کار راحتی نیست، ولی خیلی بهتر از این است که خودتان تنها باشید و همه این کارها را به تنهایی انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 9 آبان 1394

- فال روزانه در روز 9 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

 شما امروز فقط احساس سرحال بودن می کنید، اما درست نیست هرآنچه که در فکرتان دارید را با دیگران در میان بگذارید. مثل اینکه شما مدتی برنامه هایتان را معوق گذاشته بودید، ولی حالا که شروع کرده اید آنها را اجرا کنید، موانع یکی پس از دیگری ظاهر می شوند. آرامش داشته باشید و به دنبال راهی باشید که در حین کار کردن تا جایی که می توانید از کارتان لذت ببرید.

فال روز شنبه 9 آبان 1394

فال روز شنبه 9 آبان 1394
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 16
این مطلب مفید بود ؟ 11 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف