نمناک سرگرمیفال فال روز دوشنبه 9 آذر 1394
فال ، فال روزانه
برای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز دوشنبه 9 آذر ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 9 آذر 1394
بازدید : 6,562 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 9 آذر 1394

- فال روزانه در روز 9 آذر 1394 برای متولدین فروردین ماه

وضعیت مالی شما در حال تبدیل شدن به یک موضوع جدی است و شما بلاخره قادر هستید که درباره این وضعیت فکری بکنید چرا که مریخ جنگ جو در دومین خانه از "پول" شما قرار دارد. اما فقط نیات خوب برای درست کردن این وضعیت کافی نیستند. به راه حل های ساده خود اکتفا نکنید چرا که ممکن است آنها مبتنی بر رویا و تصورات ایده آل گرایانه شما باشد. در عوض برنامه استوار و پایداری طرح ریزی کنید و بعد به خودتان فرصت کافی بدهید تا به نتیجه مطلوبی که در جست و جوی آن بودید برسید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 9 آذر 1394

- فال روزانه در روز 9 آذر 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما کارهای تحقیقاتی خیلی کمی برای انجام دادن دارید، چراکه بررسی کردن تمام وقایع را در دستور کار خود ندارید. یک نفر از شما انتظار دارد زودتر تصمیم بگیرید، اما تا موقعی که نفهمیده اید واقعاً چه پیش امده در برابر این فشار تسلیم نشوید. صبور باشید و به هرجا که حِس تان شما را هدایت می کنید بروید. فراموش نکنید که حتی کوچکترین و کم اهمیت ترین جزئیات می تواند چیز مهمی باشد که که شما به آموختنش نیاز دارید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 9 آذر 1394

- فال روزانه در روز 9 آذر 1394 برای متولدین خرداد ماه

 اگر شما فکر می کنید خلاقیتتان کور شده است، سعی نکنید با آن مبارزه کنید برای اینکه عطارد برای شما محدودیت ایجاد کرده است و شما مجبورید خیلی آرام پیش بروید. چند نفس عمیق بکشید و مکانی خلوت بیابید که بتوانید در آنجا نسبت به کارآیی خودتان قضاوت کنید. وقتی که بفهمید نیازی ندارید که تلاش کنید تا بر دیگران تاثیر بگذارید، کارتان بسیار راحت تر خواهد شد.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 9 آذر 1394

- فال روزانه در روز 9 آذر 1394 برای متولدین تیر ماه

شما احتمالا بسیار هیجان زده هستید چرا که می خواهید روزی سراسر تفریح و شادی داشته باشید و سعی می کنید که دیگران را کنترل کنید تا مانع  برنامه ها و نقشه ها اولیه  شما و خراب شدن آنها نشوند. متاسفانه، کارهای زیادی در دست انجام داشتن شیوه مدیریتی مناسبی برای اکنون نیست. در عوض، شما باید بوسیله مثال های درست و قابل اعتماد خود اوضاع را هدایت کنید و زمانی را هم برای لذت بردن از زندگی برای خود بگذارید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 9 آذر 1394

- فال روزانه در روز 9 آذر 1394 برای متولدین مرداد ماه

 وقتی که مسائل قدیمی با حوادث زمان حال یکسان و یک شکل می شوند، این مسائل کهنه دوباره سر برمی آورند، اما اگر در لحظه حال تشدید نشوند و خیلی متفاوت باشند ایجاد ناراحتی و عقده روحی نخواهند کرد. اگر شما نمی توانید یک خاطره ناراحت کننده را از ذهنتان پاک کنید، سرکوب کردن آن فقط قدرت بیشتری بهتان می دهد. فقط خاطره خود را با هر کسی که بهش رسیدید مطرح نکنید؛ قبل از اینکه سفره دل خود را باز کنید یک فرد قابل اعتماد پیدا کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 9 آذر 1394

- فال روزانه در روز 9 آذر 1394 برای متولدین شهریور ماه

 افراد با ظواهر خوب در اطراف شما زیاد هستند اما اکثر آنان تنها ظواهر خوبی دارند، مراقب رفتار آنان باشید. به تازگی نیز با شخص یا اشخاص جدیدی آشنا شده اید تا به این اشخاص اطمینان کامل پیدا نکرده اید مسائل زندگی تان را با آنها مطرح نسازید. شما سهوا به افرادی علاقه مند می شوید که تنها باعث جنگ بین شما و هیجانات داخلی تان می شوند. بهتر است راه حلی را بیندیشید تا مانع شما شود که به افراد دیگر سهوا علاقه مند نشوید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 9 آذر 1394

- فال روزانه در روز 9 آذر 1394 برای متولدین مهر ماه

 حالا که ماه دوباره به نشانه اشک بار شما بازگشته است، شما بیش از اندازه حساس شده اید. اما تا موقعی که می توانید احساسات خود را مدیریت کنید، لزومی ندارد برنامه های خود را به تاخیر بیندازید. اهمیت دادن به احساسات خود بدون اینکه تسلیمشان بشوید با انکار کردن آنها کاملاً فرق می کند. پنهان کردن حقیقت از خود خوشبختی نمی آورد، این کار فقط نشان دهنده جهل و نادانی نیست.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 9 آذر 1394

- فال روزانه در روز 9 آذر 1394 برای متولدین آبان ماه

 یکی از افرادی که با شما رابطه نزدیکی دارد امروز از دادن اطلاعات مهمی به شما امتناع می کند. شما می دانید که چیزی را از دست داده اید و تلاش می کنید حقیقت را بفهمید. متأسفانه خط مشی شما زیاد مناسب نیست، برای اینکه ممکن است در آینده موثر واقع نشود. باید ابتدا در مورد نیازهای خودتان را بشناسید تا شاید بتوانید بیشتر از آن چیزی که انتظار دارید اطلاعات به دست بیاورید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 9 آذر 1394

- فال روزانه در روز 9 آذر 1394 برای متولدین آذر ماه

شما احتمالا قادرید که بحرانی که در حال بوجود آمدن است را احساس کنید، حتی اگرآنها در ظاهر خوب و عالی بنظر برسند. با وجود اینکه شما بهترین کاری که می توانید را می کنید تا از آن پیشگیری کنید، اما این یک آزمایش نهایی است. نیروی غریزی تان به شما می گوید که عقب نشینی کنید، اما احتمالا شما در یک جواب فعالانه ای پیشنهاد را ریشخند می کنید. همچنانکه مسئولیت شما می تواند راه ناپدید شده زندگی شما را مشخص کند. امروز زیاد به خود مغرور نشوید که ممکن است این اتفاق خوشایند برای تان نیفتد. در عوض، به آنها به عنوان بخشی از یک تغییر طولانی مدت در جریانات زندگی تان نگاه کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 9 آذر 1394

- فال روزانه در روز 9 آذر 1394 برای متولدین دی ماه

 اگر امروز یک اتفاق محدودیت هایتان را به یادتان آورد، تسلیم نشده و به خودتان شک نکنید. در هر صورت ترس های قدیمی شما لزوما هیچ ارتباطی با موقعیت اخیرتان ندارند. ولی عصبانیت و نگرانی خود را پنهان نکنید، وگرنه شدت آن بیشتر می شود. یکی از دوستان صمیمی و یا یکی از همکاران را پیدا کرده و بدون اینکه ازش خجالت بکشید با او دردل کرده و از نگرانی هایتان حرف بزنید. این صحبت ها باعث می شود نگرش های منفی تان قبل از اینکه در آینده برایتان دردساز شوند، از بین بروند.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 9 آذر 1394

- فال روزانه در روز 9 آذر 1394 برای متولدین بهمن ماه

امروز حتی اگر شما کارهای زیادی برای انجام دادن داشته باشید ولی روز خوشی برای شما خواهد بود. به جای اینکه به فکر فرار کردن از زیر بار مسئولیتهایتان باشید، در حالی که وظایفتان را انجام می دهید فقط سعی کنید که از انجام دادنشان لذت ببرید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 9 آذر 1394

- فال روزانه در روز 9 آذر 1394 برای متولدین اسفند ماه

 شما در محل کار تقریبا خوش بین هستید، اما همیشه و همه جا نمی توانید این خصلت را داشته باشید. شاید امروز نسبت به کسانی که زیاد با شما همکاری نمی کنند خشمگین شوید. به حس های منفی خود بها ندهید؛ اطرافیان شما بیشتر از قبل ازتان حمایت می کنند، پس پیشنهاداتی که به شما می دهند را قبول کنید و برنامه های خود را به پیش ببرید.

فال روز دوشنبه 9 آذر 1394

فال روز دوشنبه 9 آذر 1394
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف