نمناک سرگرمیفال فال روز دوشنبه 9 فروردین 1395
فال روزانه ، فال
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز دوشنبه 9 فروردین 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 9 فروردین 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 9 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 9 فروردین 1395 برای متولدین فروردین ماه

امروز شما مجبور هستید که کارهایتان را تمام کنید و واقعاٌ از ته قلب نمی خواهید که این کار را بکنید و به خاطر همین کیفیت کار شما پایین آمده است. حتی اگر زمانی که تصمیم به انجام دادن کاری می گیرید قصد و نیتتان خوب باشد، اگر متوجه بشوید که باید بدون داشتن ساعتی برای تفریح فقط کار کنید مطمئناً خسته خواهید شد. متأسفانه اگر امروز بخواهید از انجام دادن وظایفتان امتناع کنید اوضاع از اینی که هست هم بدتر خواهد شد.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 9 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 9 فروردین 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

 شما شاید امروز احساس کنید از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار ندارید، اما این حس آنقدرها هم بد نیست و می تواند شما را از خریدن چیزهایی که واقعاً نیاز دارید باز دارد. پس بهتر است به جای خرج کردن بیش از اندازه روی کارهای دیگری که می توانید انجام دهید فکر کنید. به یاد داشته باشید که خوشحالی فقط با خرید کردن حاصل نمی شود.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 9 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 9 فروردین 1395 برای متولدین خرداد ماه

امروز شاید یک نفر ازتا درخواست پول کند یا بخواهد که کاری برایش انجام دهید. باوجود اینکه شما نمی توانید بهش جواب منفی بدهید، ولی اگر خودتان برنامه های دیگری داشته باشید عصبانی خواهید شد. و اگر قادر نباشید که برنامه هایتان را کنسل کنید، اوضاع پیچیده تر شده و عصبانی تر خواهید شد! البته خیلی خوب است که برای خودتان مرزها و محدوده های را مشخص کنید، ولی در مورد این مشکل اخیر این استراتژی کارساز نخواهد بود. به هر حال شما ناچارید هم بهترین کار را انجام دهید و هم راهی را پیدا کنید که این فرد را خوشحال نگه دارید!!

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 9 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 9 فروردین 1395 برای متولدین تیر ماه

امروز همه فکر می کنند که شما فرد راستگویی هستید، درحالیکه آنها گول خورده اند!! البته شما در مورد چیزهای خیلی مهم به آنها دروغ نگفته اید، بلکه فقط رازی را از آنها پنهان کرده اید که ربطی به گفتن حقیقت نداشته است. شما فقط باید قبل از صحبت کردن در مورد افکارتان آنهایی که برایتان مهم ترند را در اولویت قرار دهید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 9 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 9 فروردین 1395 برای متولدین مرداد ماه

 امروز شما حتماً باید استعدادهای کاری خارق العاده خود را نشان بدهید، اما شما هرچقدر بیشتر تلاش می کنید نتیجه عکس می گیرید. حتی اگر شما تمام کارهایتان را هم انجام دهید، پیروزی های شما دیگران را عصبانی خواهد کرد. اگر آنها نمی توانند به پای شما برسند به شما هیچ ارتباطی ندارد! شما فقط کاری را انجام دهید که فکر می کنید درست است.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 9 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 9 فروردین 1395 برای متولدین شهریور ماه

امروز شما ضرورتا در آن حالتی نیستید که دیگران یا دوستان نزدیک شما در آن قرار دارند. معنی این حرف این نیست که می خواهید متفاوت باشید؛ فقط موضوع این است که شما اکنون عقیده محکم و استواری راجع به چیزی دارید که بر موضوع حل نشده ای تاکید می کند. متاسفانه، هر چقدر بیشتر تلاش کنید که به این اختلافات دامن بزنید، احتمال جدایی بیشتر می شود. یکدفعه شما می فهمید که این جدایی نیازی به این ندارد که همین الان اصلاح شود، خودش به موقع درست خواهد شد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 9 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 9 فروردین 1395 برای متولدین مهر ماه

امروز یک سوء تفاهم کوچک بین شما و خواهر و یا برادرتان ممکن است شما را از مسیر اصلی تان منحرف کند و مجبور باشید انرژی تان را صرف حل کردن این مشکل بکنید. اگر شما خواهر و برادر ندارید ممکن است با یک دوست و یا با همسایه تان اختلاف پیدا کنید. یکی از روش های به حداقل رساندن مشکلات اجتناب از غیبت کردن است، چراکه صحبتهای بی دلیل درمورد افراد دیگر زمینه مناسبی را برای شروع یک مشاجره و دعوا فراهم می کند.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 9 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 9 فروردین 1395 برای متولدین آبان ماه

ممکن است شما امروز ترجیح دهید که کیفیت  روش کار خود را در طول روز تقویت بخشید، به یان صورت که  با شتاب و به سختی وظیفه ای را انجام دهید تا به وظیفه و مسئولیت دیگری هم  برسید. متاسفانه، به اتمام رساندن کارها به این معنی نیست که شما آن کار را به خوبی انجام داده اید. اگر الان زمانی برای این نگذارید که برگردید و کارهایی که تابحال انجام داده اید را بررسی کنید، ممکن است زمانیکه بعدا ایراد  آن را متوجه شوید ناامید شوید که مجبور هستید به عقب برگردید و کاری را که قبلا به پایان رسانده اید دوباره انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 9 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 9 فروردین 1395 برای متولدین آذر ماه

 شما امروز خیلی استرس دارید، چرا که به جز محیط امنی که برای خود برگزیده اید نمی توانید هیچ جای دیگری را قبول کنید. اما امروز روز آرامی نیست و رویاهای شما نیز نمی توانند استرس های بیرونی را ناپدید کنند. یکی از پیشنهادات خوبی که بهتان می دهیم این است که حساب بانکی خود را به دقت بررسی کنید، برای اینکه اگر دقت کافی نداشته باشید ممکن است زیادی پول خرج کنید. فکرتان را محدود کنید، یک هدف را را انتخاب کنید و به آرامی در جهت رسیدن به آن کار کنید تا در مسیر درست قرار بگیرید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 9 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 9 فروردین 1395 برای متولدین دی ماه

شما می خواهید کاری کنید تا از گِرِهی که می دانید در آینده در زندگی تان خواهد افتاد پیشگیری کنید. اما هنوز خیلی چیزها هست که باید آنها را به خوبی راست و ریست کنید قبل از اینکه به خودتان اجازه ابراز هیجان دهید. شما تصمیمات بزرگی برای آینده دارید همانطور که خورشید وارد دوازدهمین خانه قسمت شما در ماه بعد شده است. به دقت انتخاب کنید، به خاطر اینکه تصمیم آخر شما تاثیر بزرگی بر زندگی تان خواهد داشت.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 9 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 9 فروردین 1395 برای متولدین بهمن ماه

آن کتاب های طالع بینی که می گویند شما بلد نیستید چگونه تفریح کنید را بیرون بیندازید. با وجود اینکه شما قادرید که در موقع لزوم شادمانی و تفریح خود را به تعویق بیندازید همچنین می دانید که کی باید از زندگی تان لذت ببرید. خوشبختانه امروز یکی از آن روزهایی است که می توانید استانداردهای خود را تعیین کرده و ممکن است دیگران دیگران سخت بتوانند شما را تحمل کنند. اما  در این رابطه نگران نباشید؛ اکنون تا می توانید آواز بخوانید و برقصید.
 

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 9 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 9 فروردین 1395 برای متولدین اسفند ماه

اکنون خورشید به سوی هشتمین خانه صمیمت در ماه شما حرکت می کند، و می تواند فعالیتهای اساسی شما را فعال و غنی سازد. شما معمولاً دوست دارید بفهمید که چه کاسه ای زیر نیم کاسه است، چه چیزی در این راز نهفته است، و  در سمت دیگر ماه چه خبر است. خودشناسی با تحقیق کردن در مورد خود انسان به دست می آید. از کلام استفاده کنید تا راه ورود را بیابید، اما سپس از احساستان استفاده کنید تا به جوهره واقعی برسید.

فال روز دوشنبه 9 فروردین 1395

فال روز دوشنبه 9 فروردین 1395
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 17
این مطلب مفید بود ؟ 13 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف