نمناک سرگرمیفال فال روز شنبه 28 آذر 1394
فال ، فال امروز شنبه 28 آذر 94
برای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز شنبه 28 آذر 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 28 آذر 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 28 آذر 1394

- فال روزانه در روز 28 آذر 1394 برای متولدین فروردین ماه

 معمولاً شما به راحتی می توانید با دیگران کنار بیایید و دوستان جدیدی پیدا کنید و امروز هم جذابیت های اجتماعی شما بیشتر شده است. شما می توانید گل سر سبد مهمانی ها باشید، چرا که نگرش های مثبت و روحیه خوب شما به دیگران هم روحیه می دهد. اما این رفتار شما فقط در هنگام تفریح کردن و بازی کردن به کمکتان نمی آید؛ بلکه شما می توانید در مورد مسائل اجتماعی و حتی سیاسی هم اینگونه رفتار کنید. پس فقط به خاطر اینکه کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، برای درگیر شدن با موضوعات جدید تردید به خود راه ندهید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 28 آذر 1394

- فال روزانه در روز 28 آذر 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 شما امروز حتی اگر معالجه نیز شده باشید، توانایی پرستاری کردن از یک زخم کهنه را دارید. اما فقط در گذشته ماندن بهترین روش برای داشتن زندگی شاد نیست. اکنون شما فرصتی برای تغییر کردن دارید؛ و برای این کار لازم است که بیشتر از یک بار به عقب برگردید. اول باید یاد بگیرید که چگونه می توانید اشتباهات گذشته خودتان را ببخشید، پس از این کار شما خواهید توانست که به جلو حرکت کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 28 آذر 1394

- فال روزانه در روز 28 آذر 1394 برای متولدین خرداد ماه

شما امروز فکر شاد و روشنی دارید و بنابراین در پیدا کردن دوستهای جدید و تقویت کردن دوستی های کهنه اصلا نباید تعلل کنید! البته همه چیز بازی و تفریح نیست! اگر بخواهید به تمام وظایفتان برسید خیلی هم سرتان شلوغ خواهد بود. وقتی به کارهایتان می رسید خیلی خودتان را نگییرد! شما می توانید این کار را انجام دهید، اما همه وقتتان گرفته می شود.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 28 آذر 1394

- فال روزانه در روز 28 آذر 1394 برای متولدین تیر ماه

شما امروز احساس می کنید زندگی تان بیشتر از قبل پیچیده شده و به هیچ روشی نمی توانید به رضایت برسید. ولی یادتان باشد این به خاطر شما و یا شانس بدتان نیست! اگر شما بتوانید نگرش خود را تغییر داده و مثبت تر فکر کنید، خودتان هم از اینکه چه قدر سریع زندگی تان به شکل قبل برمی گردد، شگفت زده می شوید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 28 آذر 1394

- فال روزانه در روز 28 آذر 1394 برای متولدین مرداد ماه

زمانی به نظر می رسد هر چیزی آن طور که باید، انجام می شود، اما در لحظه بعد به این نتیجه می رسید که زندگی شما دارد از هم می پاشد. خوشبختانه، شما عقیده روشن و صریحی درباره اینکه کجا باید بروید دارید، حتی با وجود اینکه بعضی اوقات دنیای اطراف تان بی ثبات است. شما هنوزاحساس استواری دارید که به شما کمک می کند تا خود را در این دنیای ناپایدار استوار و محکم نگه دارید. از عقیده خود دست برندارید. تصویری از هدف تان در ذهن داشته باشید و زمانیکه احساس می کنید درهم شکسته اید از آن برای تحقق رساندن رویاهایتان استفاده کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 28 آذر 1394

- فال روزانه در روز 28 آذر 1394 برای متولدین شهریور ماه

امروز ماه کامل صورت فلکی قوس در دهمین خانه شغلی شما قرار دارد و روشی را که احساسات شما می توانند به طور مثبت بر زندگی حرفه ای شما تأثیر بگذارند را آشکار می کند. حتی اگر شما از مطرح کردن احساسهایتان در عموم نگران هستید، این کار نسبت به آنچه که شما فکر می کنید کمتر رنج آور است. دیگران می توانند در برابر ترسهایشان واکنش نشان دهند، اما برای شما یاد آوری کردن اینکه به جز عملکردهای خودتان مسئولیت واکنشهای افراد دیگر را قبول نمی کنید، بسیار حیاتی است.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 28 آذر 1394

- فال روزانه در روز 28 آذر 1394 برای متولدین مهر ماه

تغییر حالت های شما باعث شده است که از تمرکز کردن بر روی ظریف ترین جزئیات به سمت مفاهیمی کلی حرکت کنید که به نظر می رسد با فعالیت واقعی زندگی شما نامتجانس است. خوشبختانه زمانی که شما بین فرضیه و اجرا کردن، یا بین عمومیت و خاص بودن تردید دارید، چیزهایی زیادی در مورد خود و جهان اطرافتان خواهید آموخت.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 28 آذر 1394

- فال روزانه در روز 28 آذر 1394 برای متولدین آبان ماه

ورود ماه به هفتمین خانه شما یعنی خانه شراکت شما باعث تغییر توجه از شما به سوی کسانی است که با شما کار می کنند یا همبازی شما هستند. اما ممکن است آنها کمتر مایل باشند که رویاها و مهارت هایتان را تشویق کنند، که این باعث ناراحتی شما می شود. با آنها به خاطر این ناراحتی برخورد نکنید؛ بلکه زمینه هایی را که باعث آگاهی دیگران از شما می شوند را پرورش دهید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 28 آذر 1394

- فال روزانه در روز 28 آذر 1394 برای متولدین آذر ماه

امروز ممکن است همه شما را بسیار جدی و خشن ببینند. واقعیت این است که شما از هم اکنون منتظر رسیدن تعطیلات آخر هفته خود هستید و فکر می کنید که باید تا رسیدن آن بی صبرانه منتظر بمانید. با وجود این، الان احساس بی قراری می کنید و اگر کسی را ببینید که تنها است، فورا به او پیشنهاد دوستی می دهید تا از این تنهایی و بی قراری نجات یابید. باید قادر باشید که کمی از تفریحات خود را کم کنید، حتی قبل از اینکه تعطیلات تان به اتمام برسد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 28 آذر 1394

- فال روزانه در روز 28 آذر 1394 برای متولدین دی ماه

امروز شما مجبورید حتی به مسائل خیلی جزئی هم توجه کنید، چرا که در غیر این صورت زندگیتان آشفته و بی نظم می شود. اگر مهلتی برای کارهایتان در نظر گرفته شده خیلی مهم است که به آن اهمیت بدهید، برای اینکه عدم توجه شما به این موضوع باعث می شود افراد زیر دستتان عمل شما را سوء تعبیر کنند. هم اکنون نباید با رئیس خود بحث کنید، فقط باید تا جایی که می توانید به نحو احسن وظایف خود را انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 28 آذر 1394

- فال روزانه در روز 28 آذر 1394 برای متولدین بهمن ماه

مذاکره کردن با نهادها و یا سازمان های مالی ممکن است استرس های غیرلازمی را در زندگی تان به همراه داشته باشد، اما به این راحتی نمی توانید از این مذاکرات دوری کنید. شما نباید کارهای خود را به تاخیر بیندازید، اگر کارهای مالی دارید که باید بهشان بپردازید، تا دیر نشده آنها را شروع کنید. فراموش نکنید این جور کارها حتما نباید کارهای جالبی باشند! باوجود این مدیریت کردن مسائل مالی و بدهی هایتان می تواند احساس آسایش و امنیت شما را بیشتر کرده و آسوده خاطرتان کند.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 28 آذر 1394

- فال روزانه در روز 28 آذر 1394 برای متولدین اسفند ماه

 حتی اگر شما عادت داشته اید که افراد جدیدی را وارد زندگی خود کنید، اما امروز ممکن است که شما شخصی را وارد زندگی خود کنید که به واسطه حس ششم او را شناخته اید. اگرچه شاید بار اولی باشد که او را ملاقات می کنید، اما برای شما اینگونه به نظر می رسد که مدت زیادی است که او را می شناسید. مراقب باشید، برای اینکه ممکن است وسوسه شوید که قبل از اینکه حتی تشخیص بدهید که او چه کسی است، با او ارتباط نزدیک برقرار کنید.

فال روز شنبه 28 آذر 1394

فال روز شنبه 28 آذر 1394
:
امتیاز : 1.8 تعداد رای : 20
این مطلب مفید بود ؟ 7 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف