نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون سجده شکر رئیس کمیته امداد در ماه عسل + عکس
ماه عسل ، برنامه ماه عسل
دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندان ها و پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شب گذشته مهمان احسان علیخانی در برنامه ماه عسل شدند .
تاریخ انتشار : 4 تیر 1396

سجده شکر مهندس فتاح در ماه عسل

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی شب گذشته همزمان با سوم تیر 96 با کمی تاخیر روی آنتن شبکه سه سیما رفت. در ابتدای برنامه احسان علیخانی از تاخیری که در شروع برنامه به علت پنچری ماشینش رخ داد از مردم عذرخواهی کرد.

دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندان ها و همچنین پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) مهمان برنامه شدند .

ماجرای شکل گیری کمپین آزادی زندانیان در ماه عسل

احسان علیخانی بعد از حضور دکتر جهانگیر در برنامه از علت شکل گیری کمپین آزادی زندانیان گفت و ماجرای آن را شرح داد. احسان علیخانی گفت:امسال برای هماهنگی سوژه ها با نهادهای زیادی صحبت کردیم تا اینکه برای هماهنگی چند سوژه مجبور شدیم که به زندان برویم و با دکتر جهانگیر صحبت کنیم . در میان همین گفتگوها بود که موضوع آزادی زندانیان مطرح شد و با استقبال زیادی مواجه شد و زندانیان مالی که به خاطر مبالغ بسیار ناچیزی در زندان بودند بیشتر از گروه های دیگر مدنظر ما قرار گرفت و در یک ویدئویی که در برنامه ماه عسل پخش شد از جمع آوری 17 میلیاردو 38 میلیون تومان برای آزادی زندانیان صحبت کردند.

 ماه عسل

دکتر جهانگیر مهمان برنامه ماه عسل شد

دکتر جهانگیر در بخشی از برنامه با عنوان تایید کمپین آزادی زندانیان در ماه عسل از جانب نفرات اصلی و تصمیم گیرنده در روندهای قانونی کشور گفت:صادق لاریجانی رییس قوه قضاییه این کمپین را تایید و مبلغ 20 میلیون تومان کمک کرد. مبلغ 10 میلیون تومان نیز وزیر محترم دادگستری به این عمل خیر اختصاص و درنهایت جناب آقای فتاح ریاست کمیته إمداد مبلغ 500 میلیون تومان به کمپین آزادی زندانیان اختصاص دادند.

مهندس فتاح رییس کمیته امداد در برنامه ماه عسل حضور یافت و درباره طرح محسنین و همدلی بی نظیر مردم در این طرح صحبت کرد و گفت :با مشارکت کم نظیر مردم در طرح محسنین که به کمک برنامه ماه عسل شکل گرفت تمامی مددجویان داری حامی شدند و حتی به جای یک حامی از چند حامی برخوردار شدند.

 ماه عسل

سجده شکر رئیس کمیته امداد در ماه عسل

مهندس فتاح در برنامه ماه عسل سجده شکر به جای آورد و از مشارکت و همدلی بی نظیر مردم که منجر به آزادی هزاران زندانی شد بسیار تشکر کرد.

سجده شکر رئیس کمیته امداد در ماه عسل + عکس

سجده شکر رئیس کمیته امداد در ماه عسل + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف