علیرضا بیرانوند

اعتراض شدید علیرضا بیرانوند به فتوشاپ پست هایش + اینستاپست

تاریخ انتشار : 22 تیر 1395کد مطلب : 33454زمان مطالعه : 1 دقیقه
در روزهای گذشته حاشیه هایی از فعالیت های علیرضا بیرانوند در شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام منتشر شده است که منجر به واکنش شدید این دروازه بان شد و وی را به توضیحاتی در این باره واداشت.

 جنجال فتوشاپ پست های علیرضا بیرانوند در فضای مجازی

با پیشرفت تکنولوژی همه خلاقیت های بشر نیز به سوی پیشرفت قدم بر می دارد اما ای کاش این خلاقیت ها در مسیر درست استفاده شود چراکه در دنیای مجازی اتفاقاتی می افتد که انسان را دچار حیرت می کند از فتوشاپ عکس ها که بگذریم حالا نوبت فتوشاپ پیام ها و تکست هاست که افراد را به جان هم انداخته و ایجاد سو ظن و تردید می کند از جمله حاشیه های ساخته شده در مورد دروازه بان تیم پرسپولیس می باشد که ناراحتی های برایش ایجاد شده و واکنش شدید وی را برانگیخته است.

علیرضا بیرانوند با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت:«سلام دوستان خوبم، قبلا از دور میدیدم که پرسپولیس چقدر باشگاه بزرگیه، ولی الان کامل دارم این بزرگیش رو لمس می کنم، طی این مدت خیلی ها خواستن منو به حاشیه ببرن ولی نتونستن. خواستم بهتون اعلام کنم من تا حالا جواب هیچ کامنتی رو ندادم و نخواهم داد ولی الان آمدن با یه فتوشاپ از طرف من مثلا جواب کامنت ها رو میدن یا غلط نوشتاری مینویسن به اسم من پخش می کنن که واقعا جای تاسف داره این کارها. واقعا از فرهنگ غنی ایرانیها دور است. از همین جا اعلام می کنم من به غیر از این پیج دیگه هیچ پیچ رسمی ندارم و دوباره میگم افتخار می کنم یک بچه روستایی هستم. و من الله توفیق.»

 

اینستاگرام علیرضا بیرانوند

بازیکنان پرسپولیس در اینستاگرام علیرضا بیرانوند

اعتراض شدید علیرضا بیرانوند به فتوشاپ پست هایش + اینستاپست

310
این مطلب مفید بود ؟64
برگرفته از ورزش 3 - / ل
وبگردی