نمناک ورزشگوناگون توضیحات افشاریان درباره فحاشی فیگو در بازی ستارگان
بازی ستارگان ، خداداد افشاریان
مردود شدن گل ایران و فحاشی فیگو در بازی ستارگان یکی از حواشی مهم این بازی بود که خداداد افشاریان در این باره توضیحاتی را ارائه کرده است.
بازدید : 3,393 نفر

فحاشی فیگو به کمک داور بازی ستارگان

خداداد افشاریان داور دیدار ستارگان ایران و ستارگان جهان توضیحاتی را درباره حواشی این بازی ارائه کرده که در ادامه میخوانید.

خداداد افشاریان درباره قضاوت خود در بازی ستارگان ایران و جهان اظهار داشت:90 برخلاف اینکه برخی می گویند بدیمن است برای من خوش یمن بود.چون پس از حضور در 90 به من خبر دادند که قضاوت این باز را برعهده دارم.من یک بازی مهم را قضاوت کردم که تا سال های سال درباره اش صحبت می شود و از این بابت احساس غرور می کنم.

فیگو

لوئیس فیگو در بازی ستارگان

وی درباره کارت قرمزی که به ویتور بایا داد و بعد آن را به کارت زرد تبدیل کرد گفت:کارت قرمز به بایا درست بود اما پس از اینکه به او کارت قرمز دادم بچه های تیم ایران به من گفتند بهتر است کارت قرمز ندهم چون بازی خیریه است.

بازی ستارگان

کارت قرمز افشاریان در بازی ستارگان

داور بازنشسته فوتبال کشورمان درباره اینکه گل مهدی هاشمی نسب را مردود اعلام کرد بیان داشت:من در آن صحنه خطای هاشمی نسب را گرفتم.تصاویر نشان می داد که هاشمی نسب روی بازیکن تیم ستارگان جهان خطا کرد.

افشاریان درباره اینکه گفته می شود لوییز فیگو به رسول فروغی،کمک دوم او فحاشی کرده است گفت:من این شایعه را شنیدم و بعد که با فروغی صحبت کردم او این موضوع را تکذیب کرد و گفت فیگو چنین کاری نکرده است. 

بازی ستارگان ، ماجرای فحاشی فیگو در بازی ستارگان

توضیحات افشاریان درباره فحاشی فیگو در بازی ستارگان
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از کاپ - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف