نمناک ورزشفوتبال توهین مسعود اوزیل با زبان ترکی به بازیکن حریف
مسعود اوزیل ، ستاره مطرح آلمانی
مسعود اوزیل بعد از خطای سختی که روی او مقابل تاتنهام رخ داد به زبان ترکی فحاشی کرد.
تاریخ انتشار : 18 آبان 1395
بازدید : 1,763 نفر

فحاشی مسعود اوزیل به زبان ترکی

مسعود اوزیل، ستاره مطرح آلمانی و بازیکن تیم فوتبال آرسنال انگلیس که سال ها است کرد بودن یا ترک بودن وی مورد بحث و گفتگو قرار می گیرد با آغاز جام ملت های اروپا در فرانسه بار دیگر به سوژه رسانه ها بدل شده است.

مسعود اوزیل بعد از خطای سختی که روی او مقابل تاتنهام رخ داد به زبان ترکی فحاشی کرد. دیدار دربی شهر لندن بین تاتنهام و آرسنال با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

در این دیدار در دقیقه 41 بعد از اینکه بازیکن تاتنهام خطای سختی روی اوزیل انجام داد هافبک ترک تبار که پیراهن تیم ملی آلمان را به تن می کند با الفاظ ترکی به داور و بازیکن تاتنهام ،دایر فحاشی کرد.
مسعود اوزیل

فحاشی مسعود اوزیل بازیکن آرسنال به زبان ترکی

در ادامه با لب خانی به راحتی مشخص شد که هافبک ترک تبار ژرمن ها به کلمات ترکی فحاشی کرده است.

مسعود اوزیل در 15 اکتبر 1988 در منطقه گِلزنکیرشن در ایالت نوردراین – وستفالن آلمان از خانواده ترکیه ای به دنیا آمده است. بر اساس اطلاعاتی که خبرگزاری کردپرس به دست آورده وی از خانواده کرد مهاجر به منطقه زنگوداغ (یکی از استان های ترک نشین ترکیه) به دنیا آمده است.

به او لقب پادشاه پاس را داده اند و از سوی فیفا آقای پاس گل جهان معرفی شده است. او قابلیت بازی با توپ، پاس های عالی و قدرت دید بالایی دارد. اولین تیم او وستفالیا 04 بود که تیمی محلی در منطقه شالکه است، پس از آن به شالکه 04 ملحق شد و اولین بازیش برای این تیم را در 17 سالگی انجام داد و به یکی از پدیده های تیمش مبدل شد.

مسعود اوزیل با الفاظ ترکی به بازیکن حریف فحاشی کرد

توهین مسعود اوزیل با زبان ترکی به بازیکن حریف
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 5
برگرفته از فارس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف