نمناک ورزشفوتبال فحش انگلیسی علی دایی و ماچ ایرانی استیماچ!
فیلم،عکس ، آخرین اخبار
در جریان بازی سپاهان و صبا علی دایی سرمربی صبای قم به استیماچ سرمربی کروات سپاهان به زبان انگلیسی فحش داد و در مقابل به رسم ایرانی ها ماچ دریافت کرد.
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1394

قهر و آشتی علی دایی و استیماچ

در جریان بازی سپاهان و صبا که با نتیجه 2 - 2 به پایان رسید، یک سوءتفاهم باعث شد علی دایی و ایگور استیماچ به هم بپرند.

علی دایی

عصبانیت علی دایی در کنار زمین

دایی در حال اعتراض به ناظر بازی و داور چهارم بود که استیماچ احساس کرد دایی می خواهد داور بازی را با فریادهای خود تحت تاثیر قرار بدهد. سرمربی سپاهان با این تصور سمت سرمربی صبا رفت و از او خواست شلوغ نکند که دایی از هم کوره در رفت و با لحن تند و به او گفت SHUT UP! 

بعد از پایان بازی هم دایی گلایه کرد و گفت:«سرمربی سپاهان که حرفه ای است نباید چنین اشتباهی مرتکب شود و این قدر را باید بداند که حق ندارد موقع بازی با سرمربی حریف حرف بزند.» 

این انتقاد دایی به گوش استیماچ رسید و سرمربی سپاهان موقع خروج اتوبوس صبا از ورزشگاه فولادشهر خودش را به دایی رساند و او را بوسید و عذرخواهی کرد و شهریار هم بلافاصله بابت حرفی که از روی عصبانیت زده بود، معذرت خواست! 

بازیکنان صبا به شوخی می گفتند دایی به استیماچ فحش داد و استیماچ به دایی ماچ! 

گفتنی است دایی نسبت به قضاوت محسن ترکی به شدت اعتراض داشت. دایی به سمت ترکی رفت و درگیری لفظی تندی میان این دو نفر رخ داد که اطرافیان نگذاشتند این درگیری شدید تر شود.

فحش انگلیسی علی دایی و ماچ ایرانی استیماچ!

فحش انگلیسی علی دایی و ماچ ایرانی استیماچ!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از جام نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف