نمناک اخبارورزشی افشای راز فحش ماتراتزی به زیدان پس از ده سال
ماتراتزی زیدان ، ماجرای زیدان و ماتراتزی
همانطور که میدانید در سال 2006 زیدان و ماتراتزی با هم درگیر شدن و کلی داستان براشون ساخته شد که در ادامه متوجه میشوید که ماجرا از چه قرار بود.
تاریخ انتشار : 19 تیر 1395

چرا زیدان ماتراتزی را زد؟

در دیدار پایانی رقابتهای جام جهانی 2006 فوتبال، «مارکو ماتراتزی» حرفی را به «زین الدین زیدان» زد که کاپیتان فرانسه را مجبور کرد تا با سر به سینه اش بکوبد و متعاقبا اخراج شود.

پس از آن، بسیاری از رسانه ها نسبت به آنچه ماتراتزی به زیدان گفته بود گمانه زنی کردند. خیلی ها هم حدس زدند که این بازیکن به مادر زیدان بی احترامی کرده است.

 اما 10 سال بعد ماتراتزی در مصاحبه با L’Equipe گفت:
من تصمیم به انتشار کتابی در مورد حادثه [تحت عنوان 'واقعاً در سال 2006 چه به زیدان گفتم'] گرفتم، چون همه از من می پرسیدند که چه چیزی به او گفتم که آنطور واکنش نشان داد.


ماجرای زیدان و ماتراتزی

درگیری زیدان و ماتراتزی


کلمات من احمقانه بودند اما شایسته واکنش او هم نبودم. در خیابان های رم، ناپل، تورین، میلان و پاریس شما چیز های خیلی بدتری می شنوید. برخلاف آنچه در برخی روزنامه ها خواندم، من با او در مورد خواهرش صحبت کردم نه مادرش.
 
ماجرای ضربه سر زیدان

مجسمه ی ماتراتزی و زیدان


مادر من وقتی که یک نوجوان 15 ساله بودم، درگذشت بنابراین هرگز به مادر او توهین نمی کردم. نمی فهمم چرا داستان های زیادی از این ماجرا ساخته شده است. تنها چیزی که می خواهم به خاطر آن در یاد ها بمانم، دو گلی است که در فینال به ثمر رساندم.

گاهی اوقات در ایتالیا هوادارانی را می بینم که می گویند، 'مارکو، کار خیلی خوبی کردی که او با سر به تو ضربه بزند!'، اما این ها من را اذیت می کند. با اینحال، مهم نیست. من هیچ کینه ای از او ندارم و هیچوقت هم نخواهم داشت.

افشای راز فحش ماتراتزی به زیدان پس از ده سال

افشای راز فحش ماتراتزی به زیدان پس از ده سال
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
برگرفته از طرفداری -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف