نمناک سبک زندگیکار و زندگی فخر فروشی بچه پولدارها در فضای مجازی + تصاویر
فخر فروشی ، عکس های اینستاگرامی
دختر و پسرهای پولدار اینستاگرام را محلی برای انتشار عکس های کاملا خاص می دانند و تصویری از دارایی هایی را منتشر می کنند که در صفحات دیگر دیده نمی شود ، تصاویری با عنوان فخر فروشی بچه میلیاردرها.

فخر فروشی به سبک بچه پولدارها

این همیشه برای اکثر افراد جامعه سوال بوده است که چطور گروهی از افراد به قول معروف پولشان از پارو بالا می رود، گاهی اوقات پیش خودشان فکر می کنند که این بچه پولدارهایی که در فضای مجازی مشهور شده اند چگونه زندگی می کنند و زندگی انها چه رنگ و بویی دارد؟ کاری با این سوال و جواب ها نداریم اما به آن میرسیم که دارایی های کلان فخر فروشی هایی را خلق کرده است با سبکی متفاوت.

تصاویر اینستاگرامی بچه پودارها به سبک فخر فروشی

ایده ایجاد پیج بچه پولدار ها برا اولین بار در سال 2012 در یکی از صفحات خارجی اینستاگرام شکل گرفت و عده ایی بچه پولدار با عکس گرفتن از وسایل و لوازم شخصی و خانه و ماشین های لوکس خود و قرار دادنشان در آن پیج تا به خودنمایی و فخر فروشی بپردازند . چندی قبل عده ایی از دختر و پسر های پولدار تهرانی به تقلید از آنها با ایجاد صفحه ایی در اینستاگرام و قرار دادن تصاویری از وسائل گران قیمت ماشین های لوکس پارتی های خانگی و … دست زدند .

صفحه "بچه پولدارهای تهران” در سایت اینستاگرام با واکنش های مختلف و اغلب تندی از سوی کاربران ایرانی مواجه شده است. اغلب سوال ها و انتقاداتی که از این صفحه می شود این است که این جوانان از چه راهی ثروتمند شد ه اند که به آن افتخار می کنند. برخی از کاربران نیز نسبت به برخی از تصاویر و همچنین روایت ها از پارتی های شبانه و … که برخی از آنان نیز حالت اغراق آمیز دارد گله کرده اند.

توجه بخش زیادی از کاربران به این صفحه و به اشتراک گذاشتن آن در افکار عمومی موجب شد تا صفحه های اینستاگرام مشابه با نام شهرهای دیگر ایران هم ایجاد شود تا ثروتمندان سایر شهرها هم از بچه پولدارهای تهرانی عقب نمانند.

 فخر فروشی

فخر فروشی بچه پولدارها

بچه پولدارها

فخر فروشی به سبک بچه پولدارها

فخر فروشی

فخر فروشی به دیگران در اینستاگرام

فخر فروشی

فخر فروشی در فضای  مجازی

ماشین های بچه پوادارها

ماشین های بچه پوادارها برای فخر فروشی

عکس اینستاگرامی

فخر فروشی در عکس اینستاگرامی بچه مایه دارها

تصاویر خاص

تصاویر خاص با هدف فخر فروشی

 

فخر فروشی بچه پولدارها در فضای مجازی + تصاویر

فخر فروشی بچه پولدارها در فضای مجازی + تصاویر
:
امتیاز : 2.4 تعداد رای : 33
برگرفته از مشرق /ن
این مطلب مفید بود ؟ 16 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف