نمناک اخبارورزشی عذرخواهی فدراسیون ورزش های رزمی برای عکس ورزشکار زن
فدراسیون ورزش های رزمی ، جام جهانی موی تای کازان
رئیس فدراسیون ورزش های رزمی کشور در رابطه با توضیح یک عکس و اشتباه برای انتشار تصویری از سکوی مدال برنز وزن 60- بانوان در جام جهانی موی تای کازان روسیه اطلاعیه صادر کرد.
تاریخ انتشار : 13 آذر 1395

اطلاعیه فدراسیون ورزش های رزمی برای یک عکس

رئیس فدراسیون ورزش های رزمی درباره انتشار تصویری از سکوی مدال برنز وزن 60- بانوان در جام جهانی موی تای کازان روسیه ضمن عذرخواهی رسمی و اعلام اعتذار اطلاعیه ای صادر کرد.

اطلاعیه فدراسیون ورزش های رزمی

عذرخواهی فدراسیون ورزش های رزمی درباره یک عکس

در اطلاعیه رئیس فدراسیون ورزش های رزمی آمده است:فدراسیون ورزش های رزمی ضمن تأکید مؤکد بر عدم به رسمیت شناختن رژیم سفاک صهیونیستی و پیروی بی چون و چرا از سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ضمن عذرخواهی مجدد تأکید می نماید که مسئله فوق الاشاره صرفاً محصول یک خطای انسانی غیرعمدی بوده و فدراسیون ورزش های رزمی در حال بررسی دقیق تر موضوع جهت برخورد جدی و غیر قابل اغماض با سرپرست و سایر مسئولین ذی ربط و خطاکار می باشد و گزارش نهایی بعد از بررسی های قانونی در اختیار شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان قرار خواهد گرفت، لذا تأکید می نماید این فدراسیون کما فی السابق پرچمدار مبارزه با رژیم غاصب اشغالگر و غاصب قدس و پیروی بی چون و چرا از منویات رهبر عزیزمان می باشد.

با تشکر
محمود رشیدی
رئیس فدراسیون ورزش های رزمی"

عذرخواهی فدراسیون ورزش های رزمی برای عکس ورزشکار زن

عذرخواهی فدراسیون ورزش های رزمی برای عکس ورزشکار زن
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف