دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارورزشی عذرخواهی فدراسیون ورزش های رزمی برای عکس ورزشکار زن
فدراسیون ورزش های رزمی ، جام جهانی موی تای کازان
رئیس فدراسیون ورزش های رزمی کشور در رابطه با توضیح یک عکس و اشتباه برای انتشار تصویری از سکوی مدال برنز وزن 60- بانوان در جام جهانی موی تای کازان روسیه اطلاعیه صادر کرد.
تاریخ انتشار : 13 آذر 1395
بازدید : 1,644 نفر

اطلاعیه فدراسیون ورزش های رزمی برای یک عکس

رئیس فدراسیون ورزش های رزمی درباره انتشار تصویری از سکوی مدال برنز وزن 60- بانوان در جام جهانی موی تای کازان روسیه ضمن عذرخواهی رسمی و اعلام اعتذار اطلاعیه ای صادر کرد.

اطلاعیه فدراسیون ورزش های رزمی

عذرخواهی فدراسیون ورزش های رزمی درباره یک عکس

در اطلاعیه رئیس فدراسیون ورزش های رزمی آمده است:فدراسیون ورزش های رزمی ضمن تأکید مؤکد بر عدم به رسمیت شناختن رژیم سفاک صهیونیستی و پیروی بی چون و چرا از سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ضمن عذرخواهی مجدد تأکید می نماید که مسئله فوق الاشاره صرفاً محصول یک خطای انسانی غیرعمدی بوده و فدراسیون ورزش های رزمی در حال بررسی دقیق تر موضوع جهت برخورد جدی و غیر قابل اغماض با سرپرست و سایر مسئولین ذی ربط و خطاکار می باشد و گزارش نهایی بعد از بررسی های قانونی در اختیار شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان قرار خواهد گرفت، لذا تأکید می نماید این فدراسیون کما فی السابق پرچمدار مبارزه با رژیم غاصب اشغالگر و غاصب قدس و پیروی بی چون و چرا از منویات رهبر عزیزمان می باشد.

با تشکر
محمود رشیدی
رئیس فدراسیون ورزش های رزمی"

عذرخواهی فدراسیون ورزش های رزمی برای عکس ورزشکار زن

برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف