نمناک اخبارجامعه خبر مهم برای مشمولان خدمت سربازی
خدمت سربازی ، خدمت سربازی 97
سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای از تعجیل تاریخ اعزام به خدمت دارندگان برگ آماده به خدمت در ماه های بهمن و اسفند 97 خبر داد.
تاریخ انتشار : 1 بهمن 1397

فراخوان مشمولان خدمت سربازی

مهر: سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد:مشمولان دارای برگ آماده به خدمت که تمایل دارند در ماه های بهمن و اسفند سال جاری اعزام شوند، هرچه سریعتر برای تعجیل تاریخ اعزام به خدمت خود، اقدام کنند. 

این سازمان در اطلاعیه ای اعلام کرد:با هماهنگی های به عمل آمده با نیروهای مسلح و ایجاد ظرفیت آموزشی محدود برای اعزام به خدمت به تاریخ بهمن و اسفند ماه سال جاری، کلیه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت، در صورت تمایل به اعزام به خدمت در ماه های بهمن و اسفند سال جاری، می توانند از طریق دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس+10) اقدام کنند.

خدمت سربازی 97

 
در این اطلاعیه آمده است:مشمولانی که در مهلت یک ساله تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود هستند و تمایل دارند هرچه سریعتر به خدمت سربازی اعزام شوند، می توانند با ارائه مدارک مربوطه به دفاتر مذکور برای ثبت درخواست خود اقدام کنند که با هماهنگی سازمان وظیفه عمومی بتوانند در سال جاری به مراکز آموزش اعزام شوند. 

لازم به ذکر است با توجه به اینکه در سال آینده اعمال محرومیت ها و محدودیت های اجتماعی برای مشمولان غایب بیشتر می شود، لذا ضروری است این دسته از مشمولان هرچه سریعتر وضعیت خدمتی خود را در سال جاری مشخص کنند.

انتهای پیام/م

فراخوان مشمولان خدمت سربازی در سال 97

خبر مهم برای مشمولان خدمت سربازی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف