نمناک اخبارسیاست روایت هولناک دخترفراری از همخوابی وحشیانه با داعش + عکس
فرار از داعش ، داعش
دختر 18 ساله که موفق به فرار از دست داعشی های شیطان صفت شده بود حرفهای تکان دهنده ای از تجاوزها و آزار و اذیت زنان توسط نیروهای این گروهک تروریستی زد.
تاریخ انتشار : 21 مرداد 1395

فرار دختر 18 ساله از دست داعش بعد از تجاوزهای وحشیانه

دختر 18 ساله یکی از 3 هزار زن ایزدی اسیر در چنگ داعش بوده که موفق به فرار شده است. داعشی ها صورت او را وقتی در برابر آنان ایستادگی کرده بود تا به او تجاوز نکنند به این روز انداخته است با ضربات سنگین تفنگ و چاقو به شدت مجروح کرده بودند.

در ادامه مطلب گفت وگو با یک زن ایزدی دیگر که پیش از این توانسته بود از دست داعشی ها فرار کنند را می خوانید:
زنان ایزدی که موفق شده اند با شیوه های گوناگون، از دست گروه داعش در عراق و سوریه فرار کنند، روایتهایی تلخ و تکان دهنده از نحوه رفتار اعضای این گروه با زنان و دختران بیان می کنند. آنها می گویند زنان ایزدی پس از اسارت به دست گروه داعش در عراق، به عنوان «برده » خرید و فروش می شوند و این گروه هر طور که بخواهد با آنها رفتار می کند.
 
فرار از داعش

دختر فرارکرده از دست داعش بعد از تجاوز


ایزدی ها که در شمال عراق زندگی می کنند و شهر سنجار یکی از مهمترین مراکز زندگی آنها، وقتی به اشغال داعش درآمد، می گویند 3500 نفر از زنان و دختران آنها هنوز در اسارت داعش هستند و با بسیاری از آنها همچون بردگان جنسی رفتار می شود.
یکی از آنها با نام مستعار «حنان» با شرح رویدادهای روز حمله داعش به شهر سنجار (شنگال) می گوید:آن روز شبه نظامیان داعش، جاده های اطراف سنجار را بسته بودند. آنها همه را به داخل شهر بازگرداندند و آنجا زنان و دختران را از بقیه جدا کردند. "بیست تا بودند با ریش بلند و تفنگ گفتند که ما را به موصل می برند. اعتراض کردیم. ما را زدند و به زور سوار ماشین کردند."
بر اساس این گزارش، در موصل او را به همراه زنان دیگر به یک سالن ورزشی و بعد از چند هفته به یک تالار عروسی بردند. 200 زن و دختر را یک جا جمع کرده بودند. آنجا در واقع بازار فروش برده بود. اعضای داعش می آمدند و انتخاب می کردند.
او می گوید:"جرات نمی کردیم به صورتشان نگاه کنیم. وحشت کرده بودیم... برای این که ما را بترسانند، شلیک می کردند. می خواستیم خودمان را بکشیم اما راهی پیدا نمی کردیم."
حنان می گوید یکی از دخترها بالاخره خودش را کشت. "رگش را زد. نگذاشتند کمکش کنیم. همه را به اتاقی بردند و در را قفل کردند. گفتند 'مهم نیست، جنازه اش را یک جایی پرت می کنیم'.
بی بی سی در ادامه دستورالعمل بلندبالای داعش را منتشر کرده است که در قالب دهها سوال و جواب، نحوه رفتار با زنان اسیر و برده را روشن می کند.
دو نمونه از این پرسش و پاسخها چنین است:
سوال:آیا همخوابه شدن با اسیر زن بلافاصله بعد از تملک او مجاز است؟
جواب:اگر باکره باشد، صاحبش می تواند بلافاصله بعد از تملک، با او همخوابگی کند. وگرنه باید اول مطمئن شود که زن حامله نیست.
سوال:آیا همخوابگی با دختر اسیر نابالغ مجاز است؟
پاسخ:در صورتی مجاز است که از نظر بدنی شرایط همخوابگی را داشته باشد. اگر هم این شرایط را نداشت می توانید بدون همخوابگی از او لذت ببرید.
حنان اضافه می کند:«اتاق محافظ داشت، اما پنجره اتاق را با پلاستیک پوشانده بودند. یک شب ما پلاستیک را پاره کردیم و یکی یکی از پنجره بیرون پریدیم. من نفر پنجم بودم. بیرون منتظر دخترعمویم شدم، اما دیدم چراغی روشن شد. نمی توانستم بیشتر از آن منتظر شوم. از روی دیوار پریدم. دویدم و پشت سرم را هم نگاه نکردم

روایت هولناک دخترفراری از همخوابی وحشیانه با داعش + عکس

روایت هولناک دخترفراری از همخوابی وحشیانه با داعش + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 50
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 42 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف