نمناک اخبارحوادث فرار مرد 70 ساله از دست آدمرباها
آدمربا ، گروگانگیری
ماجرایی گروگانگیری مرد 70 ساله در حالی اتفاق افتاد که این مرد بعد از ربوده شدن با زیرکی تمام توانست از دست آدم ربا فرار کند و پلیس را در جریان گروگانگیریش بگذارد.
تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1396

ماجرای گروگان گیری مرد 70 ساله

اسفند سال 94، مرد 70 ساله ای به نام «نصرت» پای پیاده و با چهره ای آشفته به کلانتری تهرانپارس رفت.

وی به مأموران گفت:«صبح دیروز هنگام خروج از پارکینگ آپارتمانم در شمال شهر مردی با عنوان مأمور اداره آگاهی سد راهم شد و ادعا کرد که با خودروی من یک جسد جابه جا شده است. در حالی که با شنیدن این حرف شوکه شده بودم، از من خواست برای بازجویی به اداره آگاهی بروم. اما در بین راه متوجه شدم که مأمور نیست و قصد ربودنم را دارد. بعد هم با تهدید اسلحه - پلاستیکی - مرا به داخل خانه ای در تهرانپارس برد و سپس با خانواده ام تماس گرفت و درخواست 8 میلیارد تومان کرد تا رهایم کند. در حالی که لحظه های نفسگیری را پشت سر می گذاشتم، ناگهان متوجه شدم گروگانگیر خواب است، من هم از فرصت استفاده و فرار کردم. با اعلام شکایت مرد 70 ساله، بلافاصله تیمی از مأموران اداره آگاهی به محل نگهداری گروگان مراجعه و مرد 50 ساله را دستگیر کردند. او نیز در بازجویی ها به آدم ربایی اعتراف کرد و گفت:من 90 میلیون تومان بدهکار بودم و از وقتی این مرد پولدار را در باشگاه بدنسازی دیدم، فکر ربودنش به سرم زد.

متهم در شعبه دوم دادگاه کیفری به ریاست قاضی زالی و با حضور قاضی اسلامی - مستشار - پای میز محاکمه ایستاد و با اظهار پشیمانی تقاضای عفو و بخشش کرد. این در حالی بود که شاکی خواستار اشد مجازاتش بود. سپس قضات وارد شور شدند و او را به 18 سال زندان محکوم کردند.

فرار مرد 70 ساله از دست آدمرباها

فرار مرد 70 ساله از دست آدمرباها
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از آخرین خبر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف