نمناک اخبارجامعه ماجرای فرار تازه عروس 17 ساله با مرد 50 ساله!
تازه عروس ، فرار تازه عروس
فرار چند باره تازه عروس مدتی پس از عقدکنان معمایی بود که برای تازه داماد حل نشده بود تا اینکه یک روز سحر همراه مرد 50 ساله دستگیر شد و راز این معما فاش شد.
تاریخ انتشار : 9 خرداد 1396

دستگیری تازه عروس با یک مرد 50 ساله بعد از عقدکنان

سحر 17 ساله تازه عروسی که بارها اقدام به فرار از خانه کرده بود سرانجام با یک مرد 50 ساله دستگیر شد.انتخاب غلط و عجولانه سبب شد تا مردی زنش را پس از یک هفته مفقودی با مرد دیگری پیدا کند.

تازه عروس

 با دیدن سحر دلم لرزید. دختر عموی دوستم بود. میلاد می گفت قرار است با خواهر بزرگش ازدواج کند. من هم دلم را به دریا زدم و گفتم خاطرخواه این دختر شده ام. دو سه ماهی با هم در ارتباط بودیم. از مادرم خواستم به خواستگاری اش بروند. او و پدرم مخالف بودند. می گفتند دهانت بوی شیر می دهد و....

فایده ای نداشت. هر دوپایم را توی یک کفش کرده بودم. خانواده ام زیر بار نمی رفتند. تهدید شان کردم یا سحر یا مرگ. از ترس آبروی خود به خواسته ام تن دادند. پدر و مادر سحر بدون هیچ قید و شرطی مرا پذیرفتند.
مراسم عقد کنان برگزار شد. هر روز از دانشگاه به خانه پدر زنم می رفتم و چند ساعتی آنجا بودم. من هیچ رفتار عجیب و مشکوکی از سحر ندیدم. آرام و گوشه گیر بود، حال و حوصله ای هم برای بیرون رفتن نداشت. بیچاره خواهرم نصف حقوقش را توی جیبم می گذاشت تا جلوی نامزدم شرمنده نشوم. دو ماه گذشت.

سحر یک روز غیبش زد. هر کجا عقلمان قد می داد دنبالش گشتیم. بالاخره برگشت. یک مشت اراجیف سر هم کرده بود و می گفت خانه دوستش بوده است. از ترس پدرم، چیزی در این باره به خانواده ام نگفتم. با وساطت پدر و مادرش او را بخشیدم. اما بعد از چند ماه دوباره گم و گور شد.

یک هفته از او هیچ خبری نداشتیم. ماموران کلانتری 42 سحر را همراه مردی 50 ساله دستگیر کردند. واقعیت های تلخی برایم نمایان شده است. باورم نمی شود، نامزد 17 ساله ام به قرص و معجون های مخدر اعتیاد دارد. می گوید از 13 سالگی توسط دوستانش معتاد شده است. از 8 میلیون طلایی که سر عقد به او هدیه دادم هم خبری نیست و....
دیگر نمی خواهم ریختش را ببینم. حالا می فهمم چرا پدر و مادرم مخالف این ازدواج عجولانه بودند، افسوس.

ماجرای فرار تازه عروس 17 ساله با مرد 50 ساله!

ماجرای فرار تازه عروس 17 ساله با مرد 50 ساله!
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 30
برگرفته از رکنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 26 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف