نمناک سرگرمیدیدنی ها ماجرای فرار تازه داماد از مراسم عروسی! + تصاویر
داماد ، فرار داماد
تازه دامادی که در روز عروسی اش جنجال بزرگی بپا کرده است سوژه رسانه ها شد، این داماد سعی داشته است که مراسم عروسی را به هم بزند اما عروس بدون داماد در مراسم حاضر شد.

فرار داماد 22 ساله از مراسم عروسی

ماجرای جنجالی تازه دامادی که بخاطر استعمال مواد مخدر و نداشتن حالت عادی با اقدام عجیب و غریبش مراسم عروسی را بهم زد سوژه داغ رسانه ها شد،این داماد در راه مراسم عروسی از لیموزین بیرون پرید و به بیمارستان منتقل شد و عروس بدون او در مراسم حاضر شد.

در ولز یک داماد که از لیموزین در حال حرکت به سمت مراسمعروسی بیرون پریده است فریاد زده است که یکی از ساقدوش ها به شخصی شلیک کرده است.

مراسم عروسی

این مرد جوان 22 ساله که گفته می شود در آن لحظه تحت تأثیر استعمال موادی بوده است در حال جابجایی بین پارک کلیسا تا خود کلیسا بوده است که قبل از رسیدن به مراسم خود را از لیموزین در حال حرکت بیرون انداخته است.

او در حالی که نیروهای پلیس و اورژانس را دیده است در حالتی عجیب گفته است:برای چه می خواهید مرا دستگیر کنید.

مراسم عروسی

بر اساس گفته های یکی از شاهدان داماد سعی داشته است که پذیرش مراسم عروسی را به هم بزند اما عروس بدون داماد در مراسم عروسی حاضر شد.

این عروسی 10000 دلار برای داماد خرج تراشید.

مراسم عروسی

مراسم عروسی


مراسم عروسی

ماجرای فرار تازه داماد از مراسم عروسی! + تصاویر

ماجرای فرار تازه داماد از مراسم عروسی! + تصاویر
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 12
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف