نمناک اخبارحوادث بستن قلاده به گردن دختر جوان در کنار سگ وحشی! + عکس
دختر ، دختر جوان
دختر 19 ساله آمریکایی که توسط یک مرد شیطان صفت در یک زیرزمین در شهر میلواکی زندانی و مورد آزار و اذیت پیایی قرار گرفته بود ماجرای فرار خود را در دادگاه شرح داد.
تاریخ انتشار : 25 تیر 1396

بستن دختر 19 ساله به قلاده توسط مرد شیطان صفت

این مرد بعد از انتقال این دختر به یک زیرزمین، برای جلوگیری از فرار وی با بستن یک قلاده به گردنش، او را در کنار یک سگ پیت بال نگهداری می کرد.

دختر 19 ساله آمریکایی که توسط یک مرد شیطان صفت در یک زیرزمین در شهر " میلواکی" زندانی و مورد آزار و اذیت پیایی قرار گرفته بود ماجرای فرار خود را در دادگاه شرح داد. " بنجامین فرانکلین هوک " 24 ساله بعد از ربودن این دختر و انتقال وی به یک زیرزمین، او را در اختیار مردان متعددی قرار داده بود. وی برای جلوگیری از فرار این دختر، یک قلاده سگ به گردن او بسته بود.

دختر جوان

این دختر نوجوان به پلیس گفت که وی معمولا در روز یک یا دو وعده غذا دریافت می کرد و مجبور بود آن را نیز با یک سگ پیت بال که به همراه وی در زیرزمین نگهداری می شد تقسیم کند. وی در شرح ماجرای فرار خود نیز گفت زمانی که " بنجامین " بعد از دریافت یک ابلاغیه مجبور به حضور در دادگاه شد وی از این زیرزمین فرار کرد. " هوک " متهم به جرایم مختلفی از جمله قاچاق انسان است. دو قربانی این پرونده نیز دو دختر 20 و 15 ساله هستند.

مرد شیطان صفت

بستن قلاده به گردن دختر جوان در کنار سگ وحشی! + عکس

برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 17 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف