نمناک اخبارجامعه فرار 3 زندانی خطرناک زاهدان تکذیب شد + عکس
فرار زندان زاهدان ، فرار زندان زاهدان
روز گذشته خبری مبنی بر فرار 3 زندانی خطرناک از زندان زاهدان در فضای مجازی منتشر شد و رعب و وحشت در شهر ایجاد کرد در حالیکه این خبر صحت نداشته است.
تاریخ انتشار : 14 آذر 1395
بازدید : 2,695 نفر

فرار زندانیان اعدامی زاهدان

مدیرکل زندان های استان سیستان و بلوچستان خبر فرار زندانیان زاهدان را رد کرد. بابایی به بیان توضیحاتی در رابطه با خبر فرار سه زندانی از زندان زاهدان پرداخت و با رد برخی ادعاهای مطرح شده، گفت:هیچ محکوم به اعدام یا قصاصی از زندان ها این استان فرار نکرده است.

 بابایی مدیرکل زندان های استان سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار به بیان توضیحاتی در رابطه با خبر فرار سه زندانی از زندان زاهدان پرداخت و با رد برخی ادعاهای مطرح شده اظهار کرد:هیچ محکوم به اعدام یا قصاص از زندان زاهدان فرار نکرده است و زندان زاهدان حفاظت امنیتی بالایی دارد.
فرار زندانیان زاهدان

عکس مربوط به شایعه فرار زندانیان زاهدان

وی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد:شب گذشته حوالی ساعت هفت و سی دقیقه، 3 نوجوان از کانون اصلاح و تربیت که مکان نگهداری اطفال و نوجوانان معارض با قانون 9 تا 18 ساله است فرار می کنند.
مدیرکل زندان های سیستان و بلوچستان با بیان اینکه این سه نوجوان متهم بوده و هیچگونه محکومیتی نداشته اند، گفت:این افراد در مظان اتهام هستند و هنوز حکمی در رابطه با آن ها صادر نشده است.
بابایی با اشاره به این مطلب که کانون اصلاح و تربیت در کلیه کشور مقررات و آیین نامه خاص خود را دارد و بکارگیری سلاح در آن ممنوع است، خاطرنشان کرد:اقدامات لازم برای دستگیری این سه نوجوان معارض با قانون به کمک دستگاه های قضایی، اطلاعاتی و انتظامی صورت گرفته و محل اختفای این متهمان فراری در حال شناسایی است و در اسرع وقت نسبت به دستگیری این متهمان و استرداد آنها به کانون اقدام میشود.

فرار 3 زندانی خطرناک زاهدان تکذیب شد + عکس

فرار 3 زندانی خطرناک زاهدان تکذیب شد + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از میزان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف