فرار فرهاد مجیدی از حمله تروریستی داعش در هتل دبی

تاریخ انتشار : 12 دی 1394کد مطلب : 24929زمان مطالعه : 2 دقیقه
در شب سال نو میلادی که خبر آتش سوزی یکی از برجهای مهم و لوکس دبی منتشر شد حضور فرهاد مجیدی که بیشتر اوقات خود را در دبی می ماند در این هتل موجب نگرانی خیلی از هواداران شد.

فرهاد مجیدی در آتش سوزی برج دبی

شب سال نو میلادی خبر آتش سوزی هتل العنوان دبی همه را شگفت زده کرد.این هتل 63 طبقه و 302 متری که بدلیل انفجار آتش گرفت، یکی از 5 هتل بسیار لوکس، خاص و گران دبی بوده و درست در مجاورت برج خلیفه (بلندترین برج جهان) قرار دارد.یکی از نکات مهم این خبر حضور فرهاد مجیدی بازیکن پیشکسوت استقلال در این هتل بود.

فرهاد مجیدی طبق معمول اکثر اوقات فراغت خود در هتل پنج ستاره آدرس این شهر توریستی حاضر بود و ساعات پایانی سال میلادی 2015 را در طبق پنجاهم این هتل بزرگ و 63 طبقه می گذراند که خبر آتش سوزی عظیم را شنید و به طرز معجزه آسیایی موفق شد در این حالت اضطراری خودش را به طبقه همکف برساند و نجات یابد.

 
فرزندان مجیدی هم در این هتل بوده اند و آخرین ساعات سال 2015 میلادی را با ترس و دلهره گذرانده اند. سال قبل و در زمان سال تحویل هم فرهاد مجیدی به همراه چند دوست نزدیکش که یکی از انها حالا در ارکان مدیریتی باشگاه استقلال است و یک چهره سرشناس هنری، از همین هتل و آن بار از طبقه 23 هتل شاهد مراسم آتش بازی بودند و به نظر می رسد این ستاره فوتبال علاقه زیادی به این مراسم آتش بازی دارد.
 
او که خانه مجللی در دبی دارد و به دلیل سال های موفق بازی اش در الوصل، یکی از سرشناس ترین چهره های فوتبال لیگ این کشور محسوب می شود، مثل هزاران هزار بازدیدکننده دیگر، در لحظه سال تحویل خود را به این منطقه از دبی می رسانند تا شاهد آتش بازی لحظه سال نوی میلادی باشند . آتش سوزی اما برنامه توریست ها را حسابی خراب کرد. البته داعشی ها خیلی سریع ادعا کردند آنها عامل به آتش کشیده شدن هتلی بودند که به نظر می رسد به خاطر بی احتیاطی و آتش گرفتن یک پرده بزرگ، اینگونه اسیر حریق شده است. هرچه بود اما این آتش سوزی، خسارات بسیاری به این برج 63 طبقه ای وارد کرد ، برنامه توریست ها را به هم ریخت و شب سال نوی 2016 را در دبی خراب کرد. در این شلوغی البته فرهاد مجیدی یکی از هزاران مسافری بود که توانست از این هتل به سلامت بیرون بیاید.
 
فرهاد مجیدی پس از اتش سوزی
 
 
البته ساعاتی بعد از این اتفاق ، مجیدی تصویری از خود را به همراه برایان اعتماد ، کسی که این روزها همراه با او تلاش می کند تا شرایطی را فراهم کند خبری خوش را برای استقلال رقم بزند را در اینستاگرامش منتشر کرد و سال 2016 را تبریک گفت. تصویری که خیلی زود لایک های زیادی خورد و کلی آرزوی موفقیت را برایش به همراه آورد.
 
فرهاد مجیدی با این دوست جدیدش و این ادعای خبر خوش ، شایعات زیادی را سر زبان ها انداخته است. اینکه قرار است بیاید و استقلال را بخرد و کلی بحث و گمانه زنی دیگر!

فرهاد مجیدی ، نجات فرهاد مجیدی از آتش سوزی هتل دبی

3.639
این مطلب مفید بود ؟2811
برگرفته از عصرایران-/ف
نظرات
وبگردی