نمناک ورزشفوتبال پرونده فرار مالیاتی مسعود اوزیل، رونالدو و فالکائو
مسعود اوزیل ، فرار مالیاتی
مسعود اوزیل هم در کنار کریستیانو رونالدو درگیر پرونده فرار مالیاتی شده است و توانسته 2 میلیون یورو از پرداخت مالیات، اجتناب کند.
تاریخ انتشار : 13 آذر 1395

مسعود اوزیل متهم به فرار مالیاتی شد

مدتی است که پرونده فرار مالیاتی ستاره های دنیای فوتبال در حال رو شدن است و در این میان علاوه بر نام ستاره های مشهوری که قبلا از فرار مالیاتی آنها سخن به میان آمده نام مسعود اوزیل به چشم میخورد.

مسعود اوزیل بازیکن فوتبال آلمان است که در آرسنال و تیم ملی آلمان بازی می کند.به او لقب پادشاه پاس را داده اند و از سوی فیفا آقای پاس گل جهان معرفی شده است. او قابلیت بازی با توپ، پاس های عالی و قدرت دید بالایی دارد. اولین تیم او وستفالیا 04 بود که تیمی محلی در منطقه شالکه است، پس از آن به شالکه 04 ملحق شد و اولین بازیش برای این تیم را در 17 سالگی انجام داد و به یکی از پدیده های تیمش مبدل شد.

مسعود اوزیل ، ستاره مطرح آلمانی و بازیکن تیم فوتبال آرسنال انگلیس است .

مسعود اوزیل

مسعود اوزیل ستاره مطرح آلمانی

پس از گزارشات اولیه ، گروه تحقیقاتی mediapart، که شامل همکاری 12 نشریه مشهور در اروپا و 60 خبرنگار در سرتاسر قاره می شود، پرونده فرار مالیاتی ستارگان مشهور فوتبال را در فاز اول منتشر کرد.

مسعود اوزیل

مسعود اوزیل ستاره مطرح آلمانی

نکته جالب توجه، همکاری خبرنگاران نشریات بزرگ و سیاسی کشورهای اروپا در این پرونده است. در آلمان، مجله مشهور اشپیگل ، فردا شماره جدیدش را با دو ظاهر متفاوت به خانه مشترکین می رساند. مسعود اوزیل هم در کنار کریستیانو رونالدو درگیر پرونده فرار مالیاتی است. به گزارش اشپیگل، اوزیل، حداقل توانسته 2 میلیون یورو از پرداخت مالیات، اجتناب کند.

 مسعود اوزیل

کریستیانو رونالدو ستاره مطرح رئال مادرید

اشپیگل می گوید پرونده ای که به مدت 6 ماه خبرنگاران روی آن کار کرده اند، بزرگترین پرونده فرار مالیاتی تاریخ ورزش است. هم اکنون شبکه های تلویزیونی آلمانی مثل ZDF و RTL در حال بررسی موضوع پرونده اوزیل هستند. فرار مالیاتی در آلمان، سوژه مهمی برای مردم است. طبق گفته سردبیر اشپیگل، به صورت دقیق، 18.6 میلیون سند که شامل توافقات محرمانه، ایمیل و فایل های ورد و اکسل می شود، در اختیار گروه تحقیقاتی است.

به جز رونالدو و اوزیل، تاکنون نام مورینیو و فالکائو هم به لیست متهمان اضافه شده است.

پرونده فرار مالیاتی مسعود اوزیل، رونالدو و فالکائو

پرونده فرار مالیاتی مسعود اوزیل، رونالدو و فالکائو
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از طرفداری / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف