نمناک ورزشفوتبال افشاگری از پولشویی و فرار مالیاتی کریس رونالدو!
کریس رونالدو ، تیم فوتبال رئال مادرید
در بررسی های اخیری که پیرامون پرونده های مالیاتی، پول شویی و فساد مالی صورت گرفته است، اسم فرد مشهوری چون کریس رونالدو به چشم میخورد.
تاریخ انتشار : 16 آذر 1395

خانه پولشویی کریس رونالدو لو رفت

کریس رونالدو مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید از سوی منابع خبری مرتبط با اطلاعات آلمان و پرتغال متهم به فرار مالیاتی و پول شویی است. مشخصا این اتهام در صورت اثبات برای ستاره اول مادرید دردسرهای جدی ایجاد خواهد کرد.

حداقل 30 بازیکن بزرگ دنیای فوتبال فرارهای مالیاتی کلانی را در پرونده خود دارند.

ماجرا از وقتی شروع شد که سایت افشاگرانه «فوتبال لیکس» به انتشار آماری درباره جزئیات فرار مالیاتی ستاره های بزرگ پرداخت و به کمک چند سایت مشهور پای افرادی مانند کریس رونالدو و مدیر برنامه هایش، خورخه مندس معروف را هم وسط کشید.

کریس رونالدو

کریس رونالدو به فرار مالیاتی متهم شد

روزنامه اسپورت کاتالونیا گزارشی مستند از فرایند پولشویی وکیل رونالدو منتشر کرده و نوشته است:لانه پنهان مندس، وکیل رونالدو را پیدا کردیم!

البته هنوز چیزی به اثبات نرسیده اما شرکت بین المللی پرتغالی احتمالا همان جایی است که رونالدو در آن اقدام به پولشویی و فرار مالیاتی کرده است.

افشاگری از پولشویی و فرار مالیاتی کریس رونالدو!

افشاگری از پولشویی و فرار مالیاتی کریس رونالدو!
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از فارس -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف