دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه فرار نوعروس تهرانی برای ازدواج با پسر افغان
فرار نوعروس ، حواد
مردی برای گزارش مفقود شدن همسر 19 ساله اش به پلیس آگاهی مراجعه کرد . تحقیقات ثابت کرد که فرار نوعروس برای ازدواج با عشق دوران مجردی اش بوده است.
تاریخ انتشار : 14 مهر 1395
بازدید : 3,332 نفر

فرار نوعروس برای ازدواج با پسر مورد علاقه اش

نوعروس 19 ساله که به زور با مردی ازدواج کرده و به خانه بخت رفته بود، پس از هشت ماه زندگی مشترک برای ازدواج با جوان افغان از خانه فرار کرد. او همراه پسر مورد علاقه اش به شهر یزد رفته بود که هنگام بازگشت به تهران بازداشت شدند.

هفته گذشته مردی با حضوردر پلیس آگاهی تهران، از ناپدید شدن همسر 19 ساله اش خبر داد.

شاکی به پلیس گفت:هشت ماه قبل با همسرم ازدواج کردم. او به من علاقه ای نداشت و به اجبار خانواده اش تن به ازدواج داد. گمان می کردم بعد از ازدواجمان او به من علاقه مند می شود و شرایط زندگی مان بهتر می شود، اما این گونه نشد و هر روز تنفر او نسبت به من بیشتر می شد.

وی افزود:روزحادثه زمانی که از محل کارم به خانه بازگشتم، خبری از او نبود. با گوشی تلفن همراهش تماس گرفتم اما خاموش بود. هر کجا را که گمان می کردم رفته باشد، جست وجو کردم، اما بی نتیجه بود. ماجرا را به خانواده اش اطلاع دادم و همراه آنها به جست وجوی همسرم پرداختیم، اما تلاش هایمان بی نتیجه ماند. تا این که از طریق خانواده اش متوجه شدم او پیش از ازدواج با من به پسری علاقه مند بوده، اما خانواده اش به خواستگاری او پاسخ منفی داده اند. آنها گمان می کردند این پسر 23 ساله دخترشان را فریب داده و با خود برده است. به خانه پسر جوان رفتم که خانواده اش گفتند چند روز است از او خبری ندارند. گمان می کنم ناپدید شدن همسرم و فرار آن پسر از خانه، به هم ارتباط دارد.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی در دادسرای امور جنایی تهران، تحقیقات برای شناسایی و دستگیری آنها ادامه داشت تا این که دو روز پیش ماموران باخبر شدند نوعروس 19 ساله و مرد مورد علاقه اش به تهران بازگشته و به خانه مرد جوان رفته اند. ماموران به خانه مورد نظر رفتند و آن دو را بازداشت کردند.

زن جوان به ماموران گفت:اگر دوباره نزد شوهرم بروم، فرار می کنم. دیگر نمی خواهم با او و بدون عشق و علاقه زندگی کنم.

وی افزود:من به پسر افغان علاقه مند بودم. او حتی به خواستگاری ام آمد، اما خانواده ام به او پاسخ منفی دادند و حتی تهدیدش کردند اگر دوباره به خواستگاری بیاید، بلایی بر سرش می آورند. برادرانم هم تهدیدم کردند باید با مردی که مدنظرشان است، ازدواج کنم. آنها سرانجام مرا به عقد مردی که به او علاقه نداشتم درآوردند. پسر مورد علاقه ام شوکه شده و باورش نمی شد مرا به عقد مرد دیگری درآورده اند و مدتی به شهرستان رفت.

زن جوان ادامه داد:چهار روز بعد ازدواج اجباری ام شماره جدید پسر افغان را به دست آوردم و ماجرای زندگی بدون عشقم را به او گفتم. او می گفت بهتر است حالا که ازدواج کرده ام، او را فراموش کنم اما من بدون او نمی توانستم زندگی کنم.

وی گفت:از طریق تلگرام با هم در ارتباط بودیم و هراز گاهی همدیگر را ملاقات می کردیم. سرانجام پس از هشت ماه چون شوهرم مرا طلاق نمی داد، همراه مرد مورد علاقه ام فرار کردم. او مرا به شهر یزد نزد خواهرش برد. بعد تصمیم گرفتیم به تهران بازگردیم تا او از شوهرم بخواهد که مرا طلاق دهد و ما با هم ازدواج کنیم. اگر دوباره به آن زندگی بدون عشق و علاقه بازگردم این بار یا فرار می کنم یا خودم را می کشم.

در ادامه مرد افغان نیز در بازجویی گفت:من و او به هم علاقه مند هستیم. او با اجبار و تهدید برادرانش با شوهرش ازدواج کرد. من نمی توانستم تحمل کنم او این همه عذاب می کشد. تصمیم داشتیم بعد از فرار با هم ازدواج کنیم. از او خواستم از شوهرش طلاق بگیرد و بعد با هم ازدواج کنیم که دستگیر شدیم. زن مورد علاقه ام چند بار می خواست خودکشی کند که من مانع شدم. می ترسم اگر به خانه بازگردد، جانش در خطر باشد.

تحقیقات تکمیلی درباره این پرونده در حالی ادامه دارد که نوعروس با رضایت شوهرش آزاد و پسر جوان روانه بازداشتگاه پلیس شد.

فرار نوعروس تهرانی برای ازدواج با پسر افغان

فرار نوعروس تهرانی برای ازدواج با پسر افغان
4.111
برگرفته از جام جم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف