دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث فرار فوتبالیست تهرانی پس از کشتن همسر
کشتن همسر ، قتل
شهلا 28 ساله پس از بازگشت از محل کار به دست همسرش که عضو تیم فوتبال یکی از باشگاههای تهران است به قتل رسید. قاتل پس از کشتن همسرش از محل جنایت گریخته است.
تاریخ انتشار : 18 فروردین 1395
بازدید : 11,112 نفر

فوتبالیست تهرانی بعد از کشتن همسر خود فرار کرد!

 
ظهر دیروز قاضی ایلخانی بازپرس ویژه قتل دادسرای جنایی تهران با تماس مأموران کلانتری نارمک از قتل زن جوانی در خانه اش حوالی میدان تسلیحات در خیابان نظام آباد با خبر و همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل حاضر شد.

محل حادثه ساختمان چند طبقه مسکونی بود که تیم جنایی در محل پذیرایی یکی از واحدهای آپارتمان با جسد زن 28 ساله ای به نام شهلا روبه رو شد و بررسی های اولیه حکایت از آن داشت شوهرش از محل گریخته است.

تحقیقات بعدی نشان داد مقتول یک سال قبل با پسر عمویش ازدواج کرده است و شوهرش هم عضو تیم فوتبال یکی از باشگاه های تهران است. پزشکی قانونی در نخستین معاینات اعلام کرد، شهلا حدود ساعت 17 عصر روز قبل به قتل رسیده است. همچنین مشخص شد مقتول کارمند یکی از دفاتر ثبت اسناد است و روز حادثه پس از برگشت از محل کارش با شوهرش درگیری داشته و بعد از آن به قتل رسیده است.

یکی از مأموران گفت:دقایقی قبل مردی با اداره پلیس تماس گرفت و اعلام کرد دخترش در خانه اش به قتل رسیده است. وقتی به محل حادثه رسیدیم با جسد این زن روبه رو شدیم که معلوم بود خفه شده است.

پدر مقتول گفت:یک سال قبل برادرزاده ام با دخترم ازدواج کرد. آنها زندگی خوبی داشتند تا اینکه متوجه شدم با هم اختلاف پیدا کرده اند. پس از این تلاش کردم اختلاف آنها را حل کنم، اما هرگز فکر نمی کردم دامادم مرتکب قتل شده باشد.

وی ادامه داد:شب قبل با دخترم تماس گرفتم، اما او جواب نداد. فکر کردم خواب است تا اینکه ساعتی قبل دوباره با او تماس گرفتم، اما باز هم جواب نداد. سپس با محل کارش تماس گرفتم که یکی از کارکنان گفت دخترم امروز به محل کارش نرفته است. به همین دلیل نگرانش شدم و احتمال دادم برای او اتفاقی افتاده باشد. بلافاصله به در خانه اش آمدم. وقتی در را باز نکرد با کمک همسایه ها قفل در خانه اش را تخریب کردیم و وارد خانه اش شدیم و با این صحنه هولناک روبه رو شدم.

یکی از همسایه ها هم گفت:هفت ماه است که مقتول و شوهرش به این خانه آمده اند. در این مدت ما همیشه صدای مشاجره و درگیری آنها را می شنیدیم. این زن و شوهر همیشه با هم درگیری داشتند تا اینکه ساعت 17 عصر دیروز صدای درگیری شدید آنها شنیده می شد، اما من فکر کردم آنها مثل همیشه با هم درگیر شده اند و بعد هم آشتی می کنند.

وی ادامه داد لحظاتی بعد از این صدا، شوهر مقتول را دیدم که از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت. همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی مأموران پلیس به دستور قاضی ایلخانی تحقیقات گسترده ای را برای دستگیری مظنون اصلی این حادثه آغاز کردند.

فرار فوتبالیست تهرانی پس از کشتن همسر

برگرفته از تابناک/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف