نمناک ورزشفوتبال فراق سیروس قایقران 18 سال شد
سیروس قایقران ، علت مرگ سيروس قايقران
18 سال از مرگ سیروس قایقران گذشته است و اهالی فوتبال هنوز مرگ او را تازه می بینند، او از معدود ستارگان غیر سرخابی فوتبال ایران بود که محبوبیتش اساطیری شد.
تاریخ انتشار : 16 فروردین 1395
بازدید : 1,733 نفر

فراق سیروس قایقران 18 سال شد

18 سال از مرگ سیروس قایقران گذشته است و اهالی فوتبال هنوز مرگ او را تازه می بینند، او از معدود ستارگان غیر سرخابی فوتبال ایران بود که محبوبیتش اساطیری شد، مردانی مثل خداداد عزیزی، حمید علیدوستی، ابطحی و سیروس که چیز دیگری بود.
جاده ها و خیابان های ما مردان بسیاری از ورزشمان گرفته است، بزرگانی چون سیروس قایقران، آیدین نیکخواه بهرامی و... تازه به دنیست بدانید که اولین مرگی که حادثه ای تلخ بر فوتبال ملی ما ثبت کرد، تصادف مرگبار رانندگی بود، سال 1339 در یکی از خیابان های تهران، محسن آزاد مرد، زمانی که تنها 37 سال داشت، درست مثل سیروس....
مرگ سیروس را خیلی ها باور نداشتند، مرگ مردی که آن روزهای تلخ آخر را تنها مانده بود و در شهر و دیارش خیلی ها او را از خود دور نگه داشته بودند تا اسطوره انزلی چی ها به جای سرزمین قوی سپید به بندر عباس برود.

 

سیروس قایقران

مراسم سالگرد سیروس قایقران

 

فراق سیروس قایقران 18 سال شد

فراق سیروس قایقران 18 سال شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از بولتون نیوز/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف