فراموش كردن عشق
خوردن یک هفته بال مرغ و سیب زمینی در فست فود ابتکاری بود از سوی دختر چینی برای فراموش کردن عشق اش که به تازگی از وی جدا شده بود.

دختر 26 ساله چینی از چنگدو، در جنوب غربی چین استان سیچوان،، پس از آنکه نامزدش وی را ترک کرد تصمیم گرفت تا یک هفته رستوران کنتاکی باقی بماند و بال مرغ و سیب زمینی سرخ کرده این رستوران را که وعده غذایی مورد علاقه اش است، را بخورد.

کارگر چینی که در رستوران کار می کرد گفت:این فست فود 24 ساعته باز است و ما هم به صورت شیفتی کار می کنیم. در ابتدا متوجه این خانم نبودم ولی بعد از گذشت چند روز به نظرم رسید که قیافه وی بسیار آشنا است و چند روزی است که آنجا بوده و رستوران را ترک نکرده است.

فست فود

این روزها اخبار عجیب و غریب در کنارمان از خودکشی و آسیب رساندن به خود به خاطر روابط عاطفی به گوشمان میرسد ولی اینبار دختر چینی برای فراموش کردن عشق دست به اقدامی متفاوت و جالب زده است که در ادامه میخوانید.
 
فست فود
این دختر در این باره گفت:به دلیل آنکه ذهنم پر از خاطرات غم انگیز بود به خانه نرفتم و تصمیم گرفتم تا در کنار غذای مورد علاقه ام بمانم تا حالم بهتر شود.
این دختر 26 ساله گفت که اکنون و پس از پایان یک هفته زندگی در رستوارن کنتاکی، احساس خوبی دارد و به خانه اش رفت.وی بعد از بازگشت به خانه نیز سفارش بال مرغ و یک ظرف سیب زمینی سرخ کرده بزرگ سفارش داد.

ابتکار دختر جوان برای فراموش کردن عشق ! + تصاویر

3.5226
این مطلب مفید بود ؟15670
منبع : نمناک-/ف
نظرات
وبگردی