نمناک ورزشفوتبال فرانچسکو توتی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال
فرانچسکو توتی ، فرانچسکو توتی کیست
فرانچسکو توتی بازیکن 40 ساله ی رم جزو 5 بازیکن برتر تاریخ فوتبال و همینطور از بهترین های فوتبال جهان معرفی شد.
تاریخ انتشار : 1 آبان 1395
بازدید : 1,293 نفر

فرانچسکو توتی جزو 5 بازیکن برتر تاریخ فوتبال

فرانچسکو توتی در حال حاضر 40 ساله است و همچنان در فهرست رم قرار داشته و دو هفته پیش موفق شد با به ثمر رساندن دویست و پنجاهمین گل خود، دومین گلزن برتر تاریخ سری آ لقب بگیرد.

مهاجم بوسنیایی تیم آ.اس رم ایتالیا به تمجید از کاپیتان گرگ ها پرداخت و او را یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال معرفی کرد.

ادین ژکو، مهاجم اهل بوسنی آ.اس رم ایتالیا به تمجید از فراچسکو توتی، کاپیتان مردمی رمی ها پرداخت و او را جزو بهترین های تاریخ فوتبال دانست.

فرانچسکو توتی

فرانچسکو توتی از بهترین های فوتبال

ژکو در مصاحبه با سایت فوتبال ایتالیا گفت:توتی، اسطوره است. او یکی از 5 بازیکن برتر تاریخ فوتبال است. همین که فرصت بازی در کنار او را پیدا کردم برای من افتخار بزرگی به شمار می آید.

وی افزود:به یاد دارم زمانیکه کوچک بودم، بازی های او را در سری آ ایتالیا تماشا می کردم و او جزو بهترین های جهان بود. اکنون فرصت این را پیدا کردم که در کنار او بازی کنم. او قهرمان بزرگی است. چه در تمرین و چه در رختکن رهبری به تمام معنا است. 

فرانچسکو توتی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال

فرانچسکو توتی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از فارس -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف