نمناک ورزشفوتبال کفشهای نایک برای فرانچسکو توتی + عکس
فرانچسکو توتی ، فرانچسکو توتی رم
فرانچسکو توتی اسطوره باشگاه رم است که کمپانی ورزشی رم برای او یک کفش جدید طراحی کرده است.
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1396

کفش های جدید فرانچسکو توتی

کمپانی ورزشی نایکی یک کفش ویژه برای اسطوره تیم فوتبال رم طراحی کرده است. فرانچسکو توتی، اسطوره باشگاه رم به مناسبت بیست و پنجمین سال حضورش در جمع جیالوروسی ها هدیه ویژه ای دریافت کرده است. کمپانی ورزشی نایکی کفش های ویژه ای برای ستاره 40 ساله فوتبال ایتالیا طراحی کرده است.
توتی از سال 1992 در باشگاه رم حضور دارد، ستاره ای که یکی از وفادارترین بازیکنان فوتبال جهان شناخته می شود. او در طول این سال ها همیشه محبوب ترین چهره شهر رم ایتالیا بوده که مورد علاقه هواداران فوتبال است.
توتی در این 25 سال بیش از 780 بار پیراهن تیم رم را در رقابت های مختلف بر تن کرده است. او همچنین یکی از رکورد داران فوتبال سری آ و برترین گلزنان لیگ کشورش است.
توتی نمادی از تعصب و وفاداری در فوتبال جهان شناخته می شود که تنها برای یک تیم فوتبال بازی کرده است. ستاره ای که شاید در انتهای این فصل از دنیای فوتبال برای همیشه خداحافظی کند. سران تیم رم دوست دارند از این کاپیتان اسطوره ای در کارهای مدیریتی باشگاه استفاده کنند. 

کفش های جدید توتی:

 

فرانچسکو توتی

طراحی جدید کفش های توتی

فرانچسکو توتی

طراحی جدید کفش های توتی

فرانچسکو توتی

طراحی جدید کفش های توتی

کفشهای نایک برای فرانچسکو توتی + عکس

کفشهای نایک برای فرانچسکو توتی + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از میزان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف