نمناک ورزشفوتبال واکنش فرانک ریبری به مشروبات الکلی + تصاویر
فرانک ریبری ، فرانک ریبری در حج
شرکت نکردن بازیکنان مسلمان تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان از جمله فرانک ریبری با لیوان مشروب در مراسمی که از طرف حامی مالی این باشگاه تدارک دیده شده بود موج نظرات را به همراه داشت.

 بازیکنان تیم بایرن مونیخ در مراسمی که روز یکشنبه توسط یکی از حامیان مالی این تیم تدارک دیده شده بود همگی با لیوان هایی پر از مشروب عکس یادگاری گرفتند که در سایت شخصی این باشگاه منتشر کرد و در مورد بازیکنان مسلمان این تیم که اینقدر به اعتقادات خود پایبند هستند گفت.

 
بازیکنان فوتبال بایرن مونیخ آلمان
در این عکس اعضای تیم فوتبال بایرن مونیخ را مشاهده می کنید که با لیوان های پر از مشروب عکسی یادگاری گرفته اند.
 
در بین تمام بازیکنان این تیم 3 تن از بازیکنان مسلمان فوتبال حضور داشتند که از حتی در دست گرفتن لیوان مشروب هم امتنا کردند.
مهدی بن عطیه اهل مراکش - جردان شقیری اهل سوئیس و فرانک ریبری معروف اهل کشور فرانسه سه بازیکن مسلمانی بودند که با داشتن باورهایی محکم در انجام این حرکت شرکت نکردند.
جالب است بدانید بعد از انتشار این عکس و خبر سایت های بسیاری همچون morocco world news از بازدید کنندگان این سایت در مورد پایبندی بازیکنان مطرح مسلمان فوتبال به عقاید دینی شان نظر دهی کنند و جالب تر این که بازدید کنندگان کامنت هایی پر از تحسین و تمجید از این بازیکنان در رابطه با اینکه حتی با دوری از محیط های زندگی شان و با قرار گرفتن در شرایطی خواص بازهم اعتقادات خود را زیر پای نگذاشتند.

البته این اولین بار نیست که بازیکن مسلمان در یکی از بهترین تیم های دنیا و در مقابل تبلیغات گسترده جهانی اینگونه پایبندی به دین مبین اسلام را به رخ جهانیان میکشند. سال گذشته نیز فرانک ریبری بازیکن فرانسوی بایرن مونیخ در جشن بازیکنان از به دست گرفتن مشروب خودداری کرد.

بایرن مونیخ

در ادامه تصویی از فرانک ریبری حمیت آلتینتاپ بازیکن سابق بایرن مونیخ و رئال و هافبک کنونی گالاتاسرای در جریان دیدار دوستانه بایرن مونیخ با الوحده با پوشیدن لباس احرام عمره مفرده را مشاهده می کنید.

بازیکنان مسلمان بایرن مونیخ با لباس احرام

واکنش فرانک ریبری به مشروبات الکلی + تصاویر

واکنش فرانک ریبری به مشروبات الکلی + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 29
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 26 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف