نمناک سرگرمیدیدنی ها تصاویر دیده نشده از غواصی تا اسکوتر سواری “فرح دیبا”
فرح دیبا ، فرح پهلوی
در میان هزاران نوع تفریح رنگارنگ و متنوع خانواده پهلوی غواصی نیز یکی از تفریحات محبوب همسر شاه بوده است که در ادامه تصاویری دیده نشده از این خوشگذرانی “فرح دیبا” را میبینید.

خوش گذرانی فرح دیبا در کیش

فرح همسر سوم محمدرضا پهلوی، شاه زمان طاغوت ایران بود که به همراه همسر خود بعد از تاراج تمام سرمایه متعلق به مردم در پی انقلاب با شکوه ملت ایران اقدام به فرار از ایران کرد.

فرح فرزند فریده قطبی و سهراب دیبا (از خاندان دیبا) در روز 22 مهر ماه سال 1317ه.ش در تهران به دنیا آمد. او درکودکی پدرش را بر اثر بیماری سرطان از دست داد. او پس از اتمام تحصیل در مدرسه ژاندارک و دبیرستان رازی تهران، به همراه پسر دایی اش رضا قطبی برای ادامه تحصیل راهی فرانسه شد و در رشته معماری ادامه تحصیل داد.

وی پس از مدتی تحصیلات خود را در پاریس رها نمود و در آبان سال 1338 ه.ش با محمدرضا شاه پهلوی که به تازگی از همسر دوم خود ثریا اسفندیاری جدا شده بود ازدواج کرد. در همان سال او به عنوان اولین ملکه ایران تاجگذاری نمود. او 4 فرزند به نامهای رضا، فرحناز، علیرضا و لیلا به دنیا آورد. دو ماه قبل از انقلاب 1357 و با اوج گیری اعتراضات مردمی، وی همراه با شوهرش ایران را ترک کرد و در ایالات متحده آمریکا و فرانسه(پاریس) زندگی می کرد.

در میان هزاران نوع تفریح رنگارنگ و متنوع خانواده پهلوی غواصی نیز یکی از تفریحات محبوب همسر شاه بوده است که در ادامه تصاویری دیده نشده از این خوشگذرانی فرح دیبا را میبینید.

غواصی فرح دیبا

خوشگذرانی فرح دیبا در آبهای جزیره کیش

غواصی فرح دیبا

خوشگذرانی فرح دیبا در آبهای جزیره کیش

غواصی فرح دیبا

خوشگذرانی فرح دیبا در آبهای جزیره کیش

 
غواصی فرح دیبا

خوشگذرانی فرح دیبا در آبهای جزیره کیش

 

و اما در ادامه نیز می توانید جدید ترین تفریح فرح دیبا را در سن 78 سالگی که سوار بر اسکوتر برقی شده است را ببینید.

غواصی فرح دیبا

تفریح جدید و متفاوت فرح دیبا در 78 سالگی

 

تصاویر دیده نشده از غواصی تا اسکوتر سواری فرح دیبا

تصاویر دیده نشده از غواصی تا اسکوتر سواری “فرح دیبا”
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 30
برگرفته از فردا نیوز، شما نیوز، نامه نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 26 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف