نمناک فرهنگ و هنرچهره ها فرزاد حسنی در برنامه طنز جمعه من + تصاویر
فرزاد حسنی ، رادیو جوان
برنامه جمعه من با اجرای فرزاد حسنی یک برنامه صبح جمعه ای طنز و شاد است که صبح جمعه ها از رادیو جوان پخش می شود.
تاریخ انتشار : 16 تیر 1394

فرزاد حسنی مجری و گوینده رادیو که مدتها در برنامه موسیقی من فعالیت میکرد حالا با یک برنامه شاد با عنوان جمعه من به رادیو بازگشت.

علی سیفی مدیر رادیو جوان از پخش برنامه ی جمعه من که به تازگی از رادیو آغاز شده است، خبر داد و گفت:این برنامه یک برنامه صبح جمعه ای طنز و شاد و در فضای تفریحی است که خلاء آن در این مدت در رادیو جوان احساس می شد.

فرزاد حسنی در رادیو جوان

 فرزاد حسنی

وی با اشاره به برنامه هفت شنبه که سال ها پیش از رادیو جوان پخش می شد و طرفداران زیادی داشت، عنوان کرد:پس از هفت شنبه برنامه های زیادی در رادیو جوان تولید و پخش شد که یکی از آنها برنامه موسیقی من بود که پیش از این فرزاد حسنی آن را اجرا می کرد و اکنون نیز برنامه جمعه من جایگزین آن شده است.
 فرزاد حسنی
او همچنین درباره محتوای این برنامه یادآور شد:جمعه من یک برنامه صبح جمعه ای طنز و شاد است که بخشی از آن زنده و بخش دیگر تولیدی است. بخش های تولیدی این برنامه و همچنین بخش های نمایشی آن در موزه رادیو با حضور مخاطبان ضبط می شود.
 فرزاد حسنی
علی سیفی در پایان ، فرزاد حسنی ، محمودرضا قدیریان ، مریم جلینی و حمید منوچهری و افشین حسین خانی را از جمله مجریان این برنامه عنوان کرد.
برنامه جمعه من که به تازگی آغاز شده و دو قسمت بیشتر از آن پخش نشده است ، قرار است بعد از ماه رمضان ادامه پیدا کند.
برنامه جمعه من جمعه ها ساعت 9:30 صبح تا 11:30 از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

فرزاد حسنی در برنامه طنز جمعه من + تصاویر

فرزاد حسنی در برنامه طنز جمعه من + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 22
برگرفته از سینماخبر- / ک
این مطلب مفید بود ؟ 20 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف