نمناک فرهنگ و هنرچهره ها آمادگی فرزاد حسنی برای پذیرش زندگی مشترک
فرزاد حسنی ، فرزاد حسنی مجری
فرزاد حسنی مجری سرشناس کشورمان در یک گفتگو پرده از رازهایی در زندگی شخصی اش برداشت و از آمادگی برای ازدواج گفت.

آیا فرزاد حسنی در فکر ازدواج مجدد است

فرزاد حسنی مجری سرشناس تلویزیون که سابقه بازی در سریال های تلویزیون را در کارنامه هنری اش دارد از روزی که با آزاده نامداری ازدواج کرد و بعد از جدایی پرماجرایش حضور آرامی در تلویزیون دارد . این مجری سرشناس کشورمان در یک گفتگو درباره زندگی خصوصی اش گفت و از آمادگی همیشگی برای ازدواج صحبت کرد.

رازهایی از زندگی شخصی فرزاد حسنی

فرزاد حسنی در گفتگویی از زندگی شخصی خودش صحبت کرده است. او در بخشی از این مصاحبه می گوید:«زمانی که هنوز سواد نداشتم، مادرم برایم کتاب می خواند. مادرم مثل همه ی مامانها خیلی اصرار داشت بچه ها خواب بعداز ظهر داشته باشند و کتاب قصه می خواند تا بخوابیم. یادم هست "تام انگشتی" جزو اولین کتاب هایی بود که برایمان خواند. البته بیشتر وقت ها "کیهان بچه ها" می خواند که سه شنبه ها آن را می خریدیم. جالب اینکه من و برادرم فرهاد فقط یک سال و هشت ماه با هم اختلاف سنی داریم ، هر کدام یک کیهان بچه ها برای خودمان می خریدیم. در واقع، اولین ارتباط ما با مکتوبات به وسیله مادرم برقرار شد. بعد ها که خودم شروع به خرید کتاب و مطالعه کردم، کتابهای انتشارات امیرکبیر را می گرفتم..
فرزاد حسنی در پاسخ به این سوال که ترانه هایتان بر چه اساسی به ذهنتان می آید؟ می گوید:«ترانه هایم بیشتر عاشقانه است. کمتر ترانه ای گفته ام مه اجتماعی باشد. بعضی از ترانه هایم سفارش خواننده ها است و امکان دارد در مورد موضوعی سفارشی داده باشند با مثلا برای تیتراژ مجموعه ها و برنامه های تلویزیونی باشد. در این صورت باید ترانه به ذات آن برنامه یا مجموعه تلویزیونی بخورد. بخشی از ترانه هایم را هم بر حسب احوالی که دارم یا مطلبی که در ذهنم است یا در روابط انسانی و عاطفی وجود دارد، می گویم. البته همه شعرهایم در قالب ترانه نیست؛ مثنوی و غزل هم می گویم اما منتشر نشده اند. ترانه بازار بهتری دارد. خواننده می خواند و بیشتر بین مردم می گیرد، بنابراین نشر آن هم بیشتر است.»

 فرزاد حسنی

فرزاد حسنی مجری تلویزیون

حسنی می گوید:«نمی دانم چقدر ترانه گفته ام وهنوز جمع شان نکرده ام. مدت ها است در فکر انجام این کار هستم و فکر می کنم در آستانه 40 سالگی باید جمع و منتشرشان کنم. به زودی این کار را خواهم کرد.»
او در رابطه با توصیف 40 سالگی می گوید:«از نظر خودم با 5 سال بعد یا قبل فرقی ندارم اما آدم های اطراف جو می دهند و هر کدام نظر مختلفی دارند.»
فرزاد حسنی در پاسخ به این سوال که آیا به ازدواج فکر می کند، می گوید:«ازدواج چیزی است که انسان هر لحظه و همیشه به آن به فکر می کند. ازدواج یک مرتبه می آید و تو را درگیر می کند و آدم همیشه باید برای پذیرش آن آمادگی داشته باشد. من همیشه سعی می کنم آمادگی پذیرش زندگی مشترک را داشته باشم.»

آمادگی فرزاد حسنی برای پذیرش زندگی مشترک

آمادگی فرزاد حسنی برای پذیرش زندگی مشترک
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 13
برگرفته از زندگی ایده آل / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف