نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بهزاد خداویسی: فرزندانم ایران نیستند!
بهزاد خداویسی ، بازیگر تلوزیون
بهزاد خداویسی بازیگر 51 ساله کشورمان در این گفتگو از همسر و فرزندانش میگوید, فرزندان بهزاد خداویسی در ایران زندگی نمیکنند.
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1395

بهزاد خداویسی از همسر و فرزندانش میگوید

بهزاد خداویسی 9 ساله بود که به سفارش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در فیلم مستند «جستجو» به کارگردانی برادرش بهرام طعم اولین تجربه بازیگری را چشید و بعد تحصیلات دانشگاهی اش را تا مقطع کارشناسی بازیگری و کارشناسی ارشد کارگردانی در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران ادامه داد و فعالیتش را از سال ها پیش به عنوان بازیگر، کارگردان، نویسنده، چهره پرداز ادامه داد و کارهای خاطره انگیز و ماندگاری از خود به جا گذاشت.

با بهزاد خداویسی درباره برخی جزئیات زندگی اش گپ زده ایم. مشروح گفت وگو را در زیر می خوانید.خداویسی سال هاست خودرویش را فروخته و با دوچرخه یا با پای پیاده این طرف و آن طرف می رود.


چقدر وقتتان را با خانواده سپری می کنید؟

من اگر کاری نداشته باشم با همسرم به تئاتر و سینما می روم. چون بچه ها پیش ما نیستند. این است که مدام با خانواده وقت می گذرانم. من خیلی به این موضوع اهمیت می دهم و فکر می کنم آدم ها باید با خانواده وقت بگذرانند. وقتی آدم تنهاست می فهمد چقدر خانواده مهم است.
بازیگر تلوزیون

بهزاد خداویسی بازیگر تلوزیون

 

برای فرزندانتان چقدر وقت می گذارید؟

فرزندانم ایران نیستند. دختر و پسرم دندانپزشک هستند و در فرانسه زندگی می کنند. وقتی آنجا می روم زیاد با آنها حرف می زنم. وقتی هم که نزدمان می آیند زیاد با آنها وقت می گذرانم.

آشپزی هم می کنید؟

بله گاهی هم در خانه آشپزی می کنم.

چقدر اهل مطالعه هستید؟

روزی یکی دوساعت باید مطالعه کنم. شب ها کتاب می خوانم تا با کتاب خوابم ببرد. رمان خیلی دوست دارم. فیلمنامه و نمایشنامه هم می خوانم.
بهزاد خداویسی

عکس بهزاد خداویسی

بجز اینها ، چطور اوقات فراغت خود را سپری می کنید؟

دیدن فیلم. چون کارم فیلم ، سینما و تئاتر است بیشتر فیلم و تئاتر می بینم. گاهی هم موسیقی گوش می دهم.

به ورزش علاقه دارید؟

بله.من سال هاست خودرویم را فروخته ام و با دوچرخه یا پیاده این طرف و آن طرف می روم. می گویند سه شنبه ها خودرو بیرون نیاورید. در اصفهان هم سه شنبه چهارباغ را می بندند و اغلب با دوچرخه تردد می کنند. آنجا سه شنبه های بی خودرو خوب رعایت می شود.

چقدر اهل شبکه هـای اجتماعـی هستید؟

خیلی نیستم. گاهی خبرها را می بینم. تاثیری که کتاب می گذارد شبکه های اجتماعی فاقد آن هستند. خودم هم بیشتر موضوعات فرهنگی را منتشر می کنم. در واقع حضورم در فضای مجازی یک حضور فرهنگی است.

 

بهزاد خداویسی: فرزندانم ایران نیستند!

بهزاد خداویسی: فرزندانم ایران نیستند!
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 21
برگرفته از جام جم آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 17 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف