نمناک فرهنگ و هنرچهره ها نهمین فرزند مل گیبسون بازیگر هالیوودی به دنیا آمد!
مل گیبسون ، بهترین کارگردانی
مل گیبسون بازیگر و کارگردان هالیوودی که دوباره به جمع کارگردانان بازگشته , به تازگی فرزندش به دنیا آمد و او برای نهمین بار پدر شد.
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1395

نهمین فرزند مل گیبسون بدنیا آمد

گیبسون بازیگر و کارگردان فیلم تحسین شده «شجاع دل» است که برای آن اسکار هم دریافت کرد.برای فیلم شجاع دل موفق به دریافت دو جایزه اسکار بهترین کارگردانی و اسکار بهترین فیلم از سوی آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک شد.

 در حالی که مل گیبسون اندکی پیش از اعلام اسامی نامزدهای اسکار هشتادو نهم برای نهمین بار پدر شد، با جای گرفتن در میان نامزدهای اسکار دوباره به سطح کارگردان های مطرح بازگشت.

 با جای گرفتن نام مل گیبسون در میان نامزدهای بخش بهترین کارگردانی سرانجام روشن شد که این کارگردان موفق شده است تا دوباره به جمع کارگردان های مطرح روز باز گردد و هالیوود پس از 10 سال نادیده گرفتن و بایکوت کردن، وی را بخشیده است.

در عین حال دو روز پیش از اعلام نام نامزدهای اسکار، اعلام شد این کارگردان برای نهمین بار پدر شده است.

 
بهترین کارگردانی

مل گیبسون به جمع کارگردانان برگشت


گیبسون 61 ساله از همسر 26 ساله اش صاحب فرزند شده است. این فرزند پسر لارس جرارد گیبسون نامیده شد.

یک منبع خبری با اعلام این خبر گفت:مل روی ماه سیر می کند.

گیبسون از همسر سابقش 7 فرزند دارد و از همسر دومش یک فرزند دختر داشت.

این بازیگر با شریک زندگی اش در مراسم گلدن گلوب حضور یافته بود.

گیبسون که سال 1996 برای «شجاع دل» برنده اسکار شد در فیلم جدیدش با عنوان «هکساو ریج» یا «ستیغ اره ای» مبارزه سربازارن آمریکایی با ژاپنی ها را در صخره های اوکیناوا ترسیم کرده و در این میان یک سرباز به دلیل تعلیمات مذهبی حاضر به دست گرفتن اسلحه وو کشتن سربازان نیست و به جای آن با از خودگذشتگی موفق می شود تا جان بیش از 70 تن از هم قطارانش را نجات دهد.

فیلم جدید گیبسون در مجموع در 6 بخش شامل بهترین فیلم، کارگردانی، بازیگر مرد برای اندرو گارفیلد، تدوین، تدوین صدا و صداگذاری نامزد شده است.

گیبسون سال 2006 به جرم توهین به افسر پلیسی که او را در حین مستی متوقف کرده بود، بازداشت شد و در حین بازداشت این کار را توطئه «یهودی های لعنتی» خواند و با درز کردن این خبر با واکنش سریع صنعت سینمای هالیوود روبه رو شد و یک دهه تقریبا در بایکوت کامل به سر برد.

 

نهمین فرزند مل گیبسون بازیگر هالیوودی به دنیا آمد!

نهمین فرزند مل گیبسون بازیگر هالیوودی به دنیا آمد!
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از مهر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف