نمناک اخبارسیاست رسوایی دیگر، دونالد ترامپ از یک خدمتکار زن فرزند دارد!!
فرزند دونالد ترامپ ، رابطه نامشروی دونالد ترامپ
نگهبان سابق برج جهانی رئیس جمهور فعلی آمریکا در مورد رابطه ی غیراخلاقی گفت که دونالد ترامپ به واسطه ی آن صاحب فرزندی شده است.
تاریخ انتشار : 24 فروردین 1397

اخباری درباره فرزند دونالد ترامپ از رابطه غیراخلاقی با خدمتکار زن

نگهبان سابق برج جهانی ترامپ گفت رئیس جمهور آمریکا از یک رابطه نامشروع با خدمتکار خود، صاحب فرزند شده است. به نقل از سی ان ان، نگهبانی که گفته می شود از یک مجله پول دریافت کرده بود تا درباره رابطه نامشروع دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، با یک خدمتکار صحبتی به میان نیاورد، روز پنجشنبه بیانیه ای منتشر کرد.

 
این نگهبان که «دینو ساجدین» نام دارد در بیانیه ای که به دست سی ان ان رسیده است اعلام کرد:«امروز دریافتم توافق محرمانه من با نشریه نشنال اینکوایرر مبنی بر مخفی کردن یک خبر درباره رئیس جمهور ترامپ به رسانه ها درز کرده است. من تایید می کنم هنگامی که در برج جهانی ترامپ کار می کردم، از من درخواست شد از یک خدمتکار سابق که رئیس جمهور ترامپ با او رابطه داشت و فرزندی از این رابطه حاصل شد، حرفی نزنم.»
 
صحبت های ساجدین درباره فرزند نامشروع ترامپ تاکنون بوسیله هیچکدام از رسانه هایی که درباره این خبر تحقیق کرده اند تایید نشده است. روز پنجشنبه انتشار دو گزارش مبنی بر پرداخت حق السکوت بوسیله نشنال اینکوایرر به یک نگهبان، واکنش این مجله را برانگیخت. مجله مذکور این مسئله را به طور قطع رد کرد.
 فرزند دونالد ترامپ
دو رسانه خبری گزارش دادند در اواخر سال 2015، شرکت امریکن مدیا که شرکت مادر مجله نشنال اینکوایرر محسوب می شود، برای جلوگیری از تایید خبری مبنی بر فرزند آوردن ترامپ در پی یک رابطه نامشروع، به این نگهبان 30 هزار دلار حق السکوت پرداخت کرد. بر اساس گزارش ها، این نگهبان به این مجله زرد گفته بود در اواخر دهه 1980 میلادی، ترامپ در رابطه ای نامشروع با یکی از کارمندان خود، صاحب فرزند شده است. این مجله نیز به سرعت حق انتشار این خبر را خریداری و به عنوان لطفی به ترامپ، آن را از دید عموم مخفی کرد.
 
گفته می شود فرمان جلوگیری از انتشار این خبر از جانب ناشر این مجله که دوست نزدیک ترامپ نیز هست، صادر شده است. در گزارش ها همچنین به مایکل کوهن، وکیل شخصی ترامپ، اشاره شده است. دو کارمند سابق شرکت امریکن مدیا اعلام کرده اند هنگامی که گزارشگران مجله اینکوایرر در حال بررسی گفته های ساجدین بودند، کوهن ارتباط نزدیکی با مقامات این شرکت برقرار کرده بود.
 
مجله نیویورکر و خبرگزاری آسوشیتد پرس با برخی از کارکنان مجله نشنال اینکوایرر مصاحبه کرده اند. این افراد در مصاحبه خود گفته اند حتی پس از انتشار این خبر از جانب نگهبان مذکور، به آن ها دستور داده شده است تا درباره آن تحقیق نکنند. 
با این حال، نیویورکر و آسوشیتد پرس هر دو اعلام کردند توانایی تایید اطلاعات منتشر شده درباره این خبر را ندارند و همچنین خانواده ای که نام آن در این شایعات شنیده شده است، این مسئله را انکار کرده است. تاکنون نامی از این زن و یا فرزند وی اعلام نشده است. 
بر اساس گزارش ها، وکیل ترامپ پیش از این نیز مبلغ 130 هزار دلار حق السکوت به استفانی کلیفورد، بازیگر فیلم های مستهجن، پرداخت کرده بود تا رابطه نامشروعش با رئیس جمهور آمریکا را پنهان نگه دارد.

ماجرای فرزند دونالد ترامپ ازرابطه نامشروع با خدمتکار زن

رسوایی دیگر، دونالد ترامپ از یک خدمتکار زن فرزند دارد!!
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 49
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 42 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف