نمناک اخبارحوادث مادر نوجوان 2 فرزندش را داخل ماشین داغ کشت! + تصاویر
فرزند مادر ، مرگ بچه ها
2 فرزند مادری کم سن و سال قربانی خوشگذرانی و بی توجهی شدند که در عین حیرت دوبار تکرار شد و نجات آنها در حالیکه هنوز فرصت باقی بود بسیار دیر انجام شد.
تاریخ انتشار : 22 خرداد 1396

خوشگذرانی های مادر نوجوان به قیمت مرگ 2 فرزندش تمام شد

تکرار مرگ تلخ کودکان کم سن و سال بر اثر بی احتیاطی و یا شاید هم بیرحمی والدین این بار جان دو کودک خردسال را گرفت ،این بار حتی مرگ تلخ فرزند مادر بی تدبیر را متوجه اشتباه خود نکرد. 

مادری که  2 فرزند خردسال را برای مرگ رها کرد

"آماندا هاوکینز" 18 ساله به اتهام مرگ دو فرزندش بازداشت شد، این مادر کم سن و سال 2 کودک خردسالش را داخل خودروی پارک شده زیر نور شدید آفتاب رها کرد این دو کودک خردسال 15 ساعت بدون آب و غذا و داخل خودرویی که در پارکینگی دورافتاده زیر نور آفتاب داغ پارک شده بود زندانی شده بودند تا عمر کوتاهشان به پایان برسد.

فرزند مادر

عکس مادری که برای خوشگذرانی جان 2 فرزندش را گرفت

 قربانیان این جنایت "برین"1 ساله و "آدیسون" 2 ساله تمام این مدت را داخل خودرویی که درجه حرارت محیط داخل آن 33 درجه سانتی گراد گزارش شده است بدون هیچ راه نجاتی زندانی شده بودند.

فرزند مادر

فرزند مادر

عکس فرزندان خردسال مادر بی رحم که بعد از رها شدن داخل خودرو جان باختند 

"هاوگینز" مادر جنایت کار می گوید:وقتی از آنها جدا شدم گریه می کردند و مرا صدا می زدند اما با خودم گفتم که بعد از چند دقیقه مرا فراموش کرده و با یکدیگر مشغول بازی می شوند و در نهایت به خواب میروند. برای شرکت در یک میهمانی با دوستانم از انجا دور شدم و وقتی یکی از دوستانم به من گفت که آنها را با خود ببریم قبول نکردم .

وقتی بعد از میهمانی پیش آنها بازگشتم هر دوی آنها بی حرکت افتاده بودند ، فکر کردم اگر بچه ها را به بیمارستان ببرم حتما مشکلی برایم پیش خواهد آمد به همین دلیل آنها را به خانه بردم و بعد از استحمام لباس هایشان را عوض کرده بلافاصله به بیمارستان رساندم. به پزشک گفتم بچه های من با بو کردن گل های سمی از حال رفته اند اما فریب او به این سادگی ها هم نبود و بعد از معاینات همه چیز را متوجه شد و هنگامی که من در سالن انتظار بدم نیروهای پلیس به سراغم امدند.

متاسفانه این مادر دو کودک بیگناهش را دیر به بیمارستان رسانده بود و قبل از انجام درمان هر دوی آنها مرده بودند.

مادر نوجوان 2 فرزندش را داخل ماشین داغ کشت! + تصاویر

مادر نوجوان 2 فرزندش را داخل ماشین داغ کشت! + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 40
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 34 6
نظر کاربران
پریسا

پریسا

بچه ها چقد ناز بودن .حیف از دست رفتن

پاسخ دادن 2 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف