نمناک فرهنگ و هنرچهره ها انتقاد فرزند ناصر ملک مطیعی از شایعه مرگ پدرش
فرزند ناصر ملک مطیعی ، درگذشت ناصر ملک مطیعی
امیرعلی ملک مطیعی فرزند ناصر ملک مطیعی بازیگر پیشکسوت کشورمان در گفتگویی از شایعه پراکنی مردم و انتشار خبر درگذشت پدرش انتقاد کرد.
تاریخ انتشار : 6 آبان 1396

گلایه های فرزند ناصر ملک مطیعی از شایعه پراکنی مردم

فضای مجازی این روزها به معضلی بزرگ در جامعه تبدیل شده است زیرا گاه و بیگاه شایعاتی در شبکه های اجتماعی منتشر میشود که واقعا ناراحت کننده است. در طی دو روز گذشته خبری مبنی بر درگذشت ناصر ملک مطیعی بازیگر پیشکسوت کشورمان منتشر شد و خود این هنرمند نسبت به این ماجرا واکنش نشان داد. فرزند ناصر ملک مطیعی در یک گفتگو از این رفتار مردم در شایعه پراکنی انتقاد کرد.

شایعه مرگ ناصر ملک مطیعی صدای فرزندش را درآورد

فرزند ناصر ملک مطیعی با انتقاد از شایعات منتشرشده در فضای مجازی درباره درگذشت این بازیگر پیشکسوت سینما تاکید کرد ای کاش به جای مرگ به زندگی اهمیت بدهیم.
امیرعلی ملک مطیعی درباره شایعاتی که این روزها در فضای مجازی با موضوع درگذشت ناصر ملک مطیعی منتشر شده است گفت:خوشبختانه پدر نه در بیمارستان بستری است و نه مشکلی دارد بلکه در خانه است و به لحاظ جسمی هم در سلامت به سر می برد ولی نمی دانم چرا این چند وقت مدام شایعاتی منتشر می شود.

وی تصریح کرد:گویا عده ای از خبر مرگ یک هنرمند که شاید عده ای طرفدارش باشند و عده ای هم نه، چیزی عایدشان می شود یا شاید برایشان جنبه تفریحی دارد ولی به نظر من این حرکت بسیار ناشایست است. خود این افراد اگر در محل کارشان به سر ببرند و به ناگاه به آنها بگویند که پدر یا یکی از عزیزانشان فوت کرده چه حالی خواهند داشت؟

فرزند ناصر ملک مطیعی

ناصر ملک مطیعی بازیگر پیشکسوت و پسرش

فرزند ناصر ملک مطیعی ادامه داد:نمی دانم چرا علاقه عده ای به مرگ زیاد است. بهتر بود به جای اینکه خبر مرگ یک هنرمند با این سرعت منتشر شود، این اتفاق برای سالروز تولد هنرمند رخ می داد. آیا اینکه مدام خبری کذب منتشر شود که هنرمندی در فلان بیمارستان بستری است و یا به فلان دلیل درگذشت، اقدامی انسانی یا شرافتمندانه است؟

جای سوال دارد که وقتی پدرم زنده است تصویر و مصاحبه او از صدا و سیما پخش نمی شود ولی اگر فوت کند صدا و سیما خبرش را منتشر می کند؟فرزند ناصر ملک مطیعی یادآور شد:در کشور ما طرح تجلیل از پیشکسوتان هنر خیلی کم و اندک است و اکثر افراد منتظرند تا هنرمندی فوت کند تا برایش یادواره برگزار کنند. این در حالی است که وقتی هنرمندی زنده است باید به او عشق ورزید و برایش بزرگداشت و جشن گرفت. وقتی مراسمی چون جشن برای هنرمندان و تجلیل از آن ها وجود ندارد، طبیعی است که مردم در مراسم درگذشت یک هنرمند شرکت کنند و سلفی بگیرند. همچنین فقدان برنامه هایی برای قدردانی از هنرمندان باعث شده تا هنرمندان هم اکثرا در مراسم درگذشت و ختم همدیگر را ببینند.

 ناصر ملک مطیعی

ناصر ملک مطیعی بازیگر پیشکسوت کشورمان

وی با بیان اینکه صدا و سیما نیز در پی نشر شایعه درگذشت ناصر ملک مطیعی پیگیر صحت یا سقم این خبر بوده است، اظهار کرد:دوستان لطف دارند و این موضوع را پیگیری می کنند ولی جای سوال دارد که وقتی پدرم زنده است تصویر و مصاحبه او پخش نمی شود ولی اگر فوت کند صدا و سیما خبرش را منتشر می کند؟

فرزند ناصر ملک مطیعی در پایان تأکید کرد:ای کاش به جای مرگ به زندگی علاقه داشته باشیم و در زمان حیات یک هنرمند به فکر او باشیم و اهمیت بدهیم.

انتقاد فرزند ناصر ملک مطیعی از شایعه مرگ پدرش

انتقاد فرزند ناصر ملک مطیعی از شایعه مرگ پدرش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از مهر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف