کیم کارداشیان

کیم کارداشیان و همسرش در انتظار تولد فرزند چهارم !

تاریخ انتشار : 10 بهمن 1397کد مطلب : 46941زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیم کارداشیان و همسرش کانیه وست بارها و بارها از علاقه زیاد به داشتن خانواده شلوغ صحبت کرده اند و طبق شنیده ها این زوج در انتظار فرزند چهارم هستند.

کیم کارداشیان و کانیه وست، در انتظار فرزند چهارم

طبق گفته های بسیاری از رسانه ها، در هفته گذشته کیم کارداشیان و همسرش دوباره از یک رحم اجاره ای استفاده کردند. برخی منابع نزدیک به این زوج، به عنوان نقل قول گفتند که رحم جایگزین در حال حاضر باردار است و چنانچه گفته شده است در واقع، کودک در ماه می سال 2019 به دنیا می آید این در حالی است که نمایندگان کارداشیان و کانیه وست به سوالات در این زمینه هنوز پاسخی نداده اند.
سومین فرزند آنها نیز در شیکاگو، در ژانویه سال 2018 از یک رحم اجاره ای متولد شد اما دو فرزند دیگر آنها اینگونه نبوده است و کیم خود آنها را باردار بوده و به دنیا آورد اما با تحمل سختی های زیاد.
کیم کارداشیان و همسرش

کیم کارداشیان و همسرش کانیه وست

چنانچه گفته های کیم کارداشیان بعد از به دنیا آمدن فرزند دوم او و کانیه نشان از سختی ها و خطراتی بود که در دوران بارداری تحمل کرده است چرا که او به مجله people گفته بود:"می خواهم صادق باشم؛ وقتی حامله بودم حتی از یک لحظه زندگی ام لذت نبردم". در واقع علاقه به داشتن فرزند بیشتر علی رقم وضعیت خطرناک کیم کارداشیان ریشه در علاقه ی وست به خانواده ی شلوغ دارد که در نهایت به توافق برسر رحم جایگزین ختم شد.
 
کیم کارداشیان و فرزندانش

کیم کارداشیان و همسرش در کنار سه فرزندشان

توصیه و اخطار پزشک به کارداشیان:
پس از بارداری دو فرزند اولش، پزشکان هشدار دادند که اگر باردار شود، چندین خطر جدی برای سلامتی وی وجود خواهد داشت اما چون آنها هدف داشتن خانواده ی پرجمعیت را در سر می پروراندند در نتیجه، آنها تصمیم به استفاده از رحم اجاره ای گرفتند.
 
این زوج 6 ماه پیش میتوانستند برای بچه دار شوند با این حال، همانطور که گزارش شده است، آنها برنامه ها را کنار گذاشته اند، زیرا کانیه وست با مشکلات سلامت روان مبارزه می کند به طوریکه گزارشات نشان می دهد سال گذشته، وی به داشتن اختلال دوقطبی اذعان داشته است .
 
کیم کارداشیان و همسرش

عکسی از کیم کارداشیان و فرزندانش

طبق گزارشات یک منبع ناشناس، کارداشیان قصد داشته است که بلافاصله بعد از فرزند سوم، مجدد بچه دار شود با این حال، این برنامه هنگامی که کانیه دچار برخی از مسائل مرتبط با سلامت روانی شد، منتفی شد اما در حال حاضر، منبع گزارش می کند که که کانیه در واقع سالم و خوشحال است و مشکل روانی اش رفع شده است و همین دلیلی است که آنها برای داشتن فرزند چهارم از طریق رحم جایگزین یا همان رحم اجاره ای اقدام کرده اند . این منبع می گوید:کارداشیان برای این نوزاد جدید واقعا هیجان زده است.

فرزند چهارم کیم کارداشیان در راه است!

3.318
این مطلب مفید بود ؟126
منبع : yebocasino / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ ن /م.ف
وبگردی