نمناک سرگرمیگوناگون سومین فرزند کیت میدلتون به دنیا آمد + تصاویر
فرزند کیت میدلتون ، لباس قرمز شیک
عروس ملکه بریتانیا برای سومین وضع حمل خود به بیمارستان منتقل شد و سومین فرزند خود را به دنیا آورد فرزند کیت میدلتون پسر است.
تاریخ انتشار : 4 اردیبهشت 1397

عکس سومین فرزند کیت میدلتون

اعضای خاندان سلطنتی انگلیس کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام،صاحب سومین فرزند خود شدند. این عضو جدید که یک پسر است، شانس بسیار کمی برای اینکه روزی پادشاه شود، خواهد داشت. اخرین بار سال 1830 بود که شاهزاده ای که فرزند سوم خانواده بود، توانست برای 7 سال پادشاه شود.

کاترین (دوشیزه کمبریج) با یه لباس قرمز شیک، بعد از به دنیا آوردن سومین فرزندنش که یک پسر بود و 8 پوند هم وزن داشت، از بیمارستان مشهوری که برای به دنیا آوردن 2 فرزند قبلی اش نیز به آنجا رفته بود خارج شد. فرزند سوم شاهزاده ی بریتانیا در ماه آوریل متولد شد و کاترین و دوک صاحب یک پسر دیگر شدند.

آنها قبلا هم صاحب دو فرزند دیگر بنام جورج (4ساله) و شارلوت(2ساله)بودند ، کاترین در بیمارستان مری فرزند خود را بدنیا آورد.

فرزند کیت میدلتون

فرزندان کیت مدیلتون

کاترین در کل بخاطر سبک پیچیده و منظم و مبادی آدابش معروف و شناخته شده است ، او لباس آلبالویی قرمزی پوشیده بود که توسط Jenny طراحی شده بود و به طور خاصی تزئین شده بود و یقه ی مدل Peter Pan طراحی شده بود ، این اولین باری نیست که کاترین تیتر و عنوان پوشیدن طراحی های Jenny Packham را دارد او همیشه بخاطر خوش لباسیش زبانزد است.

کیت میدلتون و همسرش شاهزاده ویلیام ساعتی پس از تولد سومین فرزندشان در جمع عکاسان و فیلمبرداران حاضر شدند،در ادامه این بخش از نمناک تصاویر دوشس کمبریج و شاهزاده ویلیام را بعد از به دنیا آمدن فرزند سومشان مشاهده می کنید.

کیت میدلتون پس از زایمان 

 

فرزند کیت میدلتون

عکس فرزند سوم کیت میدلتون 

فرزند کیت میدلتون

کیت میدلتون، شاهزاده ویلیام و فرزند سوم 

فرزند کیت میدلتون

 کیت میدلتون و فرزند سومش

سومین فرزند کیت میدلتون به دنیا آمد + تصاویر

سومین فرزند کیت میدلتون به دنیا آمد + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 18
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن - ل
این مطلب مفید بود ؟ 18 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف