نمناک ورزشفوتبال پیشنهاد 4 میلیاردی چینی ها به فرشاد احمدزاده
فرشاد احمدزاده ، لیگ شانزدهم
فرشاد احمدزاده بازیکن شماره 10 پرسپولیس با پیشنهاد وسوسه انگیزی از طرف چینی ها روبرو شده و احتمال اینکه به لیگ چین برود زیاد است.
تاریخ انتشار : 9 اسفند 1395

فرشاد احمدزاده به لیگ چین میرود؟

فرشاد احمد زاده بازیکن پرسپولیس سابقه بازی در تیم های داماش گیلان،پارسه تهرانو باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز را دارد, حالا با پیشنهاد چینی ها مواجه شده است.

یکی از بازیکنانی که قراردادش تا پایان لیگ شانزدهم با پرسپولیس به اتمام می رسد فرشاد احمد زاده است که از هم اکنون با پیشنهادات خوبی مواجه شده است.

 یکی از این پیشنهادات وسوسه انگیز مربوط به لیگ چین است. چشم بادامی ها در سال های اخیر سرمایه گذاری وسیعی در فوتبال داشته و ستارگان بزرگی را به کشور خود کشانده اند.

فرشاد احمدزاده

فرشاد احمد زاده بازیکن پرسپولیس

 

یک تیم تازه صعود کرده به لیگ ستارگان چین پیشنهاد خوبی به احمدزاده ارائه کرده که از لحاظ مالی بسیار وسوسه کننده است.

 البته شماره 10 پرسپولیس هنوز جوابی به پیشنهاد چینی ها نداده اما گفته می شود مبلغ ارائه شده به حدی است که او نمی تواند به راحتی قید آن را بزند.

گفته می شود فرشاد با رفتن به چین می تواند رقمی معادل 4 میلیارد تومان به جیب بزند! حالا فکر می کنید با این پیشنهاد مالی وسوسه انگیز او در پرسپولیس می ماند؟

پیشنهاد 4 میلیاردی چینی ها به فرشاد احمدزاده

پیشنهاد 4 میلیاردی چینی ها به فرشاد احمدزاده
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از راد نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف