نمناک اخبارورزشی مشتری قطری فرشاد احمدزاده
فرشاد احمدزاده ، فرشاد احمدزاده در الریان قطر
گویا باشگاه باشگاه الریان قطر به دنبال یک وینگر راست تکنیکی و سرعتی است و یکی از گزینه های این باشگاه، احمدزاده است.
تاریخ انتشار : 18 اسفند 1396

 الریان قطر مشتری فرشاد احمدزاده؟

فرشاد احمد زاده از رفتار بعضی هواداران پرسپولیس ناراحت شده بود.
بازیکنی که بعد از دربی در بخش استوری صفحه اینستاگرام خود نوشت اگر مشکل پرسپولیس اوست، در پایان فصل جدا می شود. البته فرشاد قصد داشت هواداران را از ادامه توهین به خانواده اش باز دارد اما متنی که نوشت، طور دیگری بازتاب پیدا کرد و خیلی ها گفتند فرشاد رفتنی است گرچه نزدیکان به تیم، این موضوع را رد کردند و اعلام کردند فرشاد هم از جمله بازیکنانی است که در پرسپولیس می ماند چون این موضوع، خواسته برانکو ایوانکویچ است.
اما ظاهرا خبر رسیده که فرشاد یک مشتری قطری دارد. گویا باشگاه باشگاه الریان قطر به دنبال یک وینگر راست تکنیکی و سرعتی است و یکی از گزینه های این باشگاه، احمدزاده است. بازیکنی که حالا دیگر، رابطه اش با هواداران به یک چالش جدی تبدیل شده و با مدل شادی گلی که مقابل الوصل امارات داشت، نشان داد هنوز از رفتار تماشاگران پرسپولیس بعد از دربی شاکی و ناراحت است. به هر حال اگر خبر رسید که فرشاد احمدزاده پرسپولیس را رها کرد و رفت، نباید زیاد تعجب کرد.این بازیکن وارد راهی شده که قبلا توسط مهدی طی شده بود. طارمی نیز در ابتدا با هواداران پرسپولیس وارد چالش جدی شد و سپس خبر رسید قرار است لژیونر شود و دقیقا همین اتفاق هم رخ داد.

فرشاد احمدزاده و دریافت جایزه بهترین

در جریان برد 2 بر 0 پرسپولیس مقابل الوصل امارات  فرشاد احمدزاده هافبک هجومی پرسپولیس گل اول این تیم را وارد دروازه حریف اماراتی کرد .
این بازیکن با جای گیری مناسب در صحنه گل از پاس جلال حسینی نهایت استفاده را برد و با ضربه ای محکم و روی پا تور دروازه الوصل را به لرزه درآورد .
این بازیکن در ادامه حضوری فعال در بخش هجومی پرسپولیس داشت و دو موقعیت خوب را از دست داد . احمدزاده دقیقه 79 تعویض شد و جای خود را به احمد نوراللهی داد و پس از سوت پایان بازی به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و از مسئولان AFC جایزه خود را دریافت کرد .

فرشاد احمدزاده

فرشاد احمدزاده

مشتری قطری فرشاد احمدزاده

مشتری قطری فرشاد احمدزاده
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبرآنلاین - ورزش3 /م
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف