نمناک ورزشفوتبال 28 امین سالگرد ازدواج فرشاد پیوس و همسرش
فرشاد پیوس ، فرشاد پیوس فوتبالیست
فرشاد پیوس بازیکن سابق و مربی فعلی فوتبال ایران است که عکسی از مراسم سالگرد ازدواجش را به همراه خانواده منتشر کرده است.
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1396

سالگرد ازدواج فرشاد پیوس و همسرش

جشن سالگرد ازدواج فرشاد پیوس و همسرش در کنار فرزندان شان برگزار شد. سالگرد ازدواج فرشاد پیوس و همسرش , فرشاد پیوس فوتبالیست سابق کشورمان می باشد که بیش از 28 سال است که ازدواج کرده است. این مربی 55 ساله به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد ازدواجش عکسی به همراه همسر و فرزندانش به یادگار گرفته است.

فرشاد پیوس آقای گل تاریخ ادوار فوتبال ایران ( 153گل) است که در (22 دی 1340 در تهران) تهران متولد شد. وی بازیکن سابق فوتبال و مربی فعلی فوتبال اهل ایران است.

 

فرشاد پیوس

عکسی از مراسم سالگرد ازدواج فرشاد پیوس

وی بازی را در تیم راه آهن آغاز کرد سپس به باشگاه شاهین پیوست، پس از آن به تیم نیرو هوایی و در سال 1364 به پرسپولیس تهران رفت و بعد از سه سال به الاهلی قطر رفت و پس از یک سال باردیگر به پرسپولیس تهران بازگشت و فوتبال را در این تیم به پایان رساند.

فرشاد 35 بازی ملی انجام داد و در این بازیها 19 گل به ثمر رساند و به (مار زنگی) آسیا و فرشاد آقای گل مشهور بود. او جزو 14 نفری بود که در سال 65 و هنگام بازی های آسیایی 1986 در اعتراض به کادر فنی تیم ملی، از این تیم استعفا داد. او در آبان 67 بدون پس گرفتن استعفا به تیم ملی دعوت شد.

28 امین سالگرد ازدواج فرشاد پیوس و همسرش

28 امین سالگرد ازدواج فرشاد پیوس و همسرش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از کامپک/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف