نمناک فرهنگ و هنرتاریخ و تمدن کشف یک “فرشته” در فلسطین! + تصاویر
فرشته ، فرشته در بیت لحم
مسیحیان کلیسای بیت لحم موفق به کشف یک “فرشته” در زادگاه حضرت عیسی(ع) شدند آنها توانستنند این اثر ارزشمند را به صورت سالم از زیر گچ های دیوار بیرون بکشند.

کشف یک فرشته در زادگاه عیسی

تصاویر جالبی که مشاهده می کنید مربوط به کشف فرشته ای از زیر گچ های دیوار زادگاه حضرت عیسی(ع) می باشد.

مسیحیان در بیت لحم واقع در فلسطین که زادگاه حضرت عیسی (ع) است، موفق به کشف تصویر یک فرشته به طول 2.5 متر در زیر گچ دیوار شدند که قدمت آن به صدها سال می رسد.

فرشته

فرشته

این طرح موزاییکی در حالی کشف شد که کلیسای بیت لحم در حال بازسازی بود و پس از یافتن اولین نشانه های این اثر هنری، گچ دیوار با ظرافت خاصی خراشیده شد تا به این اثر باستانی که سال ها از چشم کشورها غایب بوده است، دست یابند. قدمت این کلیسا که زادگاه حضرت عیسی(ع) نیز محسوب می شود، به 1700 سال می رسد.

فرشته

 

فرشته

فرشته

 

شایان ذکر است؛ به علت عدم استقامت این عمارت و سست بودن آن به خاطر قدمت بلند مدتش، گروهی از متخصصان اهل فن با استفاده از ابزاری که تصاویر آن در شبکه های اجتماعی منتشر شد، توانستنند این اثر ارزشمند را به صورت سالم از زیر گچ های دیوار بیرون بکشند.

فرشته

فرشته

کشف یک فرشته در فلسطین! + تصاویر

کشف یک “فرشته” در فلسطین! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف