سرمایه گذاری ملکی بدون ترید یکی از حوزه های جذاب برای سرمایه گذاری است.

فرصت های بی نظیر سرمایه گذاری

حوزه املاک صنعتی به دلیل ناشناحته بودن برای اکثر افراد جامعه مغفول مانده و کمتر به آن پرداخته شده است.اما وجود شهرک های صنعتی در اطراف تهران مانند شهرک صنعتی پرند،شهرک صنعتی عباس آباد و جاده مخصوص کرج باعث شده که رونق در حوزه املاک صنعتی گسترش یابد.برای اطلاع از قیمت سوله در شهرک های صنعتی می توانید به سایت املاک صنعتی سوله به نشانی sooleh.net مراجعه کنید.

جاده مخصوص کرج

شرایط خرید زمین در شهرک های صنعتی

اگر قصد خریدزمین در شهرک های صنعتی را دارید ویا می خواهید از قیمت زمین در شهرک های صنعتی مطلع شوید پیشنهاد می کنم ادامه این مطلب را به دقت مطالعه کنید.قیمت زمین در شهرک های صنعتی با توجه به شرایط اقتصادی به شدت افزایش یافته و در برخی از موارد می توان گفت افسار گسیخته شده است.به عنوان مثال در شهرک صنعتی عباس آباد در سال جاری نرخ رشد اجاره کارخانه رشد 200یا 300 درصدی کرده که باعث چالش های وسیعی در بخش تولید و صنعت کشور شده است.بهترین و آسانترین روش برای اطلاع از قیمت کارخانه و یا قیمت زمین در شهرک صنعتی مراجعه به سایت املاک صنعتی سوله و مشاهده انواع اجاره دراین مناطق است.

قیمت اجاره سوله درشهرک های صنعتی

استان تهران به دلیل وسعت و امکانات فراوانی که در آن قرار گرفته موقعیت بسیار مناسبی را برای اجاره سوله فراهم نموده است.از جمله این شهرک ها میتوان به شهرک صنعتی پرند اشاره نمود.شهرک صنعتی پرند امکانات بسیار زیادی را برای صنعتگران فراهم نموده است وهمچنین سوله ها وکارخانه های مختلفی با متراژ های متفاوت فضای مناسبی را برای فعالیت های اقتصادی فراهم نموده است.

فروش زمین درشهرک های صنعتی

برای آن دسته از کسانی که اطلاعی از نحوه معاملات و فروش زمین در شهرک های صنعتی به ویژه شهرک صنعتی شمس آباد را ندارند لازم است توضیح مختصری دراین زمینه داده شود.یکی از مراجعی که صلاحیت قیمت گذاری در شهرک های صنعتی رادارد املاک صنعتی سوله مستقر در این شهرک ها است.خرید زمین در شهرک صنعتی با توجه به امکانات و مجوز های مربوطه متغیر بوده و ممکن است باتوجه به نوع کاربری انها دارای ارزش های مختلفی داشته باشد.

املاک صنعتی سوله باتوجه به تخصص در حوزه املاک صنعتی و داشتن بیش از 20000فایل ثبت شده یکی از قدرتمند ترین مراجع املاک صنعتی است.برای بهره گیری از مشاوره تخصصی ورایگان می توانید با مشاوران املاک صنعتی سوله تماس بگیرید.

شهرک صنعتی عباس آباد

قیمت اجاره انبار یا سوله در شهرک های صنعتی چه قدر است؟

همانطور که می دانید امروزه انبار ها نقش بسیار زیادی در توسعه تولید در کشور دارند به همین دلیل روند تقضا برای اجاره انبار در تهران افزایشی است. لازم به ذکر است که لزوما همه تولید کنندگان ویا بازرگانان اقدام به اجاره انبار نمی کنند و ممکن است افرادی بخواهند وسایل شخصی خود را در انباری در تهران قرار دهند.قیمت اجاره انبار با توجه به نوع کاربری آن و همچنین مقدار فاصله با تهران متفاوت است.بنابراین اگر قصد اجاره انبار در تهران را دارید و فاصله با داخل شهر برایتان مهم است می بایست هزینه بیشتری پرداخت کنید.

شهرک صنعتی شمس آباد

همچنین به تازگی نوع جدیدی از انبار در تهران اجاره داده می شود که به انبارهای کانتینری معروف است. روش اجاره به این صورت است که فضای یک کانتینر برای اجاره انبار در نظر گرفته می شود.اجاره انبار های کانتنری به دلیل هزینه اجاره کمتر بیشتر مورد استقبال گرفته و در تهران اجاره این نوع از انبار ها از سایر انبارها بیشتر است. شما می توانید برای اطلاع از نرخ اجاره انبا در شهرک های صنعتی به سایت گروه املاک صنعتی سوله مراجه کرده و از قیمت اجاره انبار در تهران با خبرشوید.

جستجوی املاک صنعتی در گروه املاک صنعتی سوله

گروه املاک صنعتی سوله با بهره گیری از سیستم فایلینگ پیشرفته در حوزه املاک صنعتی توانسته است گام بزرگی در حوزه املاک صنعتی برداشته وخود را در میان بهترین های این حوزه قرار دهد.برای یافتن املاک صنعتی خود از جمله سالن و سوله وکارخانه کافی است با مراجعه به سایت سوله از انواع موارد برای اجاره یا خرید بهره مند شوید.حسن بزرگ املاک سوله وجود  سیستم فایلینگ پیشرفته و کارآمد در حوزه املاک صنعتی است.با صرف کمترین زمان می توانید به موارد دلخواه اجاره یا خرید کارخانه ،انبار وسالن خود را بیابید.

همچنین می توانید از طریق شماره تماس های درج شده در سایت با مشاوران ملکی سایت املاک سوله تماس بگرید واز قیمت مناطق مختلف در شهرک های صنعتی اگاه شوید.ضمن اینکه برای کسانی که بخواهند قرارداد  ملکی خود را به صورت توافقی در محل گروه املاک سوله به ثبت برسانند از پرداخت کمیسیون معاف می شوند.بنابراین می توانید برای عقد قرارداد قانونی در املاک سوله بدون پرداخت کمیسیون به ثبت برسانند.

شهرک صنعتی پرند

رسالت ما درگروه املاک صنعتی سوله چیست؟

همه کسانی که قصد سرمایه گذاری در حوزه املاک صنعتی را دارند باید به این نکته توجه داشته باشند که تخصص وتجربه در حوزه املاک صنعتی ومعاملات در شهرک های صنعتی از ظرافت ها ی خاصی برخوردارست که اگر به آنها توجه نشود می تواند  آسیب های فراوان به طرفین معامله وارد کند.کارشناسان ما در گروه املاک صنعتی سوله نیاز همه صنعتگران وتولیدکنندگان  را به خوبی درک کرده وبر اساس آن پیشنهاد های ویژهای به همه سرمایه گذران خواهد داد.

شهرک های صنعتی و فرصت های سرمایه گذاری پیش رو

شهرک های صنعتی و فرصت های سرمایه گذاری پیش رو : امتیاز : 5 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟40
برچسب :
نظراتنظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی