فرمانده ارشد داعش

هلاکت 13 فرمانده ارشد داعش و معاون البغدادی

تاریخ انتشار : 9 مرداد 1395کد مطلب : 34300تعداد نظرات : 1 نظر
13 فرمانده ارشد گروه تروریستی تکفیری داعش و معاون ابوبکرالبغدادی سرکرده این گروه در عراق به هلاکت رسیدند.

کشته شدن فرماندهان ارشد داعش در عراق

ارتش عراق از کشته شدن 13 فرمانده ارشد داعش به همراه یکی از معاونان البغدای سرکرده این گروه تروریستی درجریان حمله هوایی به تجمع آنها در شهرستان قاِئم در استان الانبار خبر داد.

ازبین فرماندهان کشته شده یکی از معاونان البغدادی و والی فلوجه و معاون وزیر جنگ تشکیلات داعش و نیز تعدادی افراد خارجی از اتباع روسیه و چچن و قفقاز نیزهستند.
فرماندهی عملیات مشترک ارتش عراق در بیانیه ای اعلام کرد:نیروهای عراقی با رصد تحرکات غیرعادی در منطقه مذکور پشتیبانی اطلاعاتی لازم را برای هدف گیری دقیق محل تجمع این افراد توسط جنگنده ها فراهم کردند.

براساس این گزارش دراین عملیات دهها تروریست داعشی کشته شده و 11 نفر دیگر زخمی شدند و محل تجمع آنان نیز به کلی تخریب شد. همچنین سه خودروی داعشی ها؛ یک انبار مهمات آنها در داخل این پایگاه؛ مقادیری مواد منفجره و دو خودروی بمب گذاری شده نیز منهدم شد.

این بیانیه می افزاید:ازبین فرماندهان کشته شده یکی از معاونان البغدادی و والی فلوجه و معاون وزیر جنگ تشکیلات داعش و نیز تعدادی افراد خارجی از اتباع روسیه و چچن و قفقاز نیزهستند.

ارتش عراق پیش ازاین فلوجه و الرمادی دو شهر مهم استان الانبار را از داعش پس گرفته بود وهم اکنون خود را برای آزادسازی موصل دومین شهر بزرگ عراق درشمال این کشور آماده می کند.

هلاکت 13 فرمانده ارشد داعش و معاون البغدادی

4.716
این مطلب مفید بود ؟151
برگرفته از ایرنا -/ح
1 نظر به ثبت رسیده است
حسین گرجی 1396-01-08
ضمن عرض سلام و خسته نباشيد خدمت تمام کسانی که بودنشان باعث آرامش و امنیت در تمام ایران زمین است. خداوند نگهدارتان.
00
وبگردی