نمناک اخبارورزشی بازدید فرهاد مجیدی از باشگاه اسپانیول اسپانیا + عکس
فرهاد مجیدی ، فرهاد مجیدی بازیکن سابق استقلال
فرهاد مجیدی به صورت شخصی از سازماندهی و امکانات سخت افزای باشگاه اسپانیول دیدن کرده و مهمان شهر بارسلونا است.
تاریخ انتشار : 8 شهریور 1396

بازدید فرهاد مجیدی از امکانات باشگاه اسپانیول

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال و ستاره محبوب فوتبال آسیا طبق خبر منتشر شد در وب سایت رسمی این باشگاه از امکانات کمپ دنی خارکه دیدن کرده است. در خبری که روز گذشته منتشر شده نویسنده وب سایت رسمی باشگاه اسپانیول با تیتر بازدید مجیدی از اسپانیول، به روزمه این بازیکن ارزشمند آسیایی اشاره کرده و آورده است:

«فرهاد مجیدی بازیکن سابق تیم ملی ایران و بازیکن رفرنس فوتبال آسیا از باشگاه اسپانیول به دعوت همین باشگاه دیدن کرد. این ملی پوش پیشین ایرانی در سال 2014 نیز تماشاگر یکی از بازی های رسمی اسپانیول در لالیگا بوده است. او با بازدیدی که از کمپ جوانان اسپانیول در آکادمی دنی خارکه داشت از نزدیک با پیشرفت فوتبال جوانان اسپانیول آشنا شد. این آکادمی فوتبال یکی از شناخته ترین کمپ های ورزشی در فوتبال حرفه ای است.»

 

فرهاد مجیدی

بازدید مجیدی از باشگاه اسپانیول

 

«این بازیکن قدیمی برای چند هفته در بارسلونا به سر می برد و از ساختارهای ورزشی این منطقه بازدید خواهد کرد و این شانس را دارد تا با روش کار و سیستم فوتبال جوانان آشنا شود. او به عنوان یک بازدید کننده میهمان در بارسلونا حضور دارد و می تواند از نزدیک با کارهای روزمره در آکادمی فوتبال آشنایی پیدا کند. او حتی درباره تیم اصلی اسپانیول به هدایتگری کیکه سانچش فلورس نیز آشنا خواهد شد و اطلاعاتی به دست خواهد آورد. در مجموع، این فوتبالیست مشهور و نام آشنا به صورت «شخصی» از سازماندهی و امکانات سخت افزای باشگاه اسپانیول دیدن کرده و مهمان شهر بارسلونا است.»

«در اروپا، مجیدی برای راپید وین در خلال سال های 1999 و 2000 بازی کرده ولی قسمت مهم و برجسته فوتبال حرفه ای خود را در آسیا تجربه و ثبت کرده است. او در فدراسیون فوتبال انگلیس (اتحادیه) دوره مربیگری دیده (در شهر لندن) و مانند بسیاری از فوتبالیست های مردمی در امر آموزش کودکان در سازمان های مردم نهاد و اجتماعی فعال بوده است.»

 

فرهاد مجیدی

بازدید مجیدی از باشگاه اسپانیول

 «از طرفی باشگاه اسپانیول انتظار دارد از سوی فرهاد مجیدی شاهد گسترش اعتبار برند اسپانیول در غرب آسیا باشد.»

بازدید فرهاد مجیدی از باشگاه اسپانیول اسپانیا + عکس

بازدید فرهاد مجیدی از باشگاه اسپانیول اسپانیا + عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از فارس /ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف